Якщо ви бажаєте, щоб ваш святковий декор виглядав як засніжений – тоді вам будуть в нагоді наступні Лайфхаки! Для початку потрібно поставити вашу штучну ялинку на поверхню, щоб не забруднити підлогу. Один метод виконується за допомогою спрею білого кольору для імітації снігу, а інший – порошка, який подарує різдвяній ялинці особливий вигляд, ніби з зимової країни чудес.

Метод 1: Як декорувати різдвяну ялинку з використанням спеціального порошку

Для цього необхідні:

  • Пластикове покриття або тканина
  • Порошок для покривання ялинки
  • Пляшка-спрей
  • Вода

Крок 1: Підготовка робочого простору

Підготуйте робочу поверхню за допомогою пластикової плівки або тканини. Вам буде необхідно покривати ялинку порошком, який може рясно покривати підлогу та взагалі стікати, тому варто переконатись, що поверхня захищена. То того варто забезпечити провітрювання приміщення за технікою безпеки. Ялинці знадобиться час, щоб висохнути, тому не варто робити цього в кімнаті, де потрібно перебувати наступні пів дня.

Крок 2: Захист нижньої частини

Якщо ви не бажаєте, щоб фарба потрапляла на низ дерева, тоді використайте для захисту поліетиленову плівку або пакет. Рекомендується розпушувати гілочки штучної ялинки для більш якісного вигляду. Перед тим, як поставити дерево, переконайтеся в тому, що порошок впав в потрібні місця на гілках.

Крок 3: Використовуємо спрей для нашого дерева

Використовуючи пляшку-розпилювач з порошком, потрібно злегка обприскати дерево водою. Будьте обережні, щоб не перестаратися з гілками. Переконайтеся, що верхівки гілок добре покриті, так як саме там повинен сидіти штучний сніг. Важливо забезпечити рівномірний розподіл пудри по всій поверхні різдвяної ялинки.

Крок 4: Дайте поверхні висохнути

Продовжуйте розбризкувати порошок і розпорошувати гілки до тих пір, поки вони не досягнуть бажаного вигляду. Після того, як ви закінчили, ще раз покрийте їх водою зверху і дайте висохнути. Далі просто прикрасьте гілочки гірляндами або орнаментом за бажанням.

Широкий вибір штучних ялинок в Україні - https://elki4you.in.ua/ua/

Метод 2: Як декорувати різдвяну ялинку за допомогою спрею-фарби

Для цього вам будуть необхідні:

  • Банку спрея для різдвяних ялинок
  • Пластикове покриття або тканина
  • Пластиковий пакет

Крок 1: Підготовка робочого простору

Захистіть робочу поверхню за допомогою пластикової плівки або тканини. Необхідно працювати в добре провітрюваному приміщенні, яке вільне від інших предметів поруч. Вашій ялинці знадобиться час, щоб висохнути, тому не варто одразу прикрашати її післі декорування. Підготуйте балончик зі спреєм, струснувши його.

Крок 2: Захист бази

Захистіть підставку дерева або будь-яку іншу частину, яку ви не хочете покривати, обернувши це поліетиленовою плівкою або пакетом. Відкрийте гілки дерева для більш повного виду.

Крок 3: Покриття штучного дерева

Розпорошите вершини гілок стійким рухом вперед-назад. Продовжуйте укладати шар до бажаного вигляду.