До металу потрібен особливий підхід, адже просто так його не поламати, та й в цілому абсолютно будь-який механічний вплив може пошкодити саму структуру металу, а надмірне термічне втручання зовсім безповоротно поставить крапку на його властивостях.

Саме тому українська компанія «Громов» вирішила зайнятися цією справою відповідально і з 1999 року займатися тим що спрощує і зберігає всі властивості металу - лазерної різкою. За допомогою такого підходу, є можливість не тільки скоротити час виготовлення деталей, а й не пошкодити структуру металу, що зберігає всі його властивості та робить таку деталь практично невразливою для часу.

Лазерне нарізання металу дуже високоефективне, тому саме таку технологію використовуємо ми. Наша компанія співпрацювала і продовжує співпрацювати з безліччю аграрних підприємств, було зроблено величезну кількість деталей для аграрної техніки, також ми співпрацюємо із середнім й великим бізнесом, таким чином, ми в більшому обсязі здатні підтримати робочий процес будь-якого підприємства і в строк зробити всі необхідні деталі.

Наша компанія поєднує в собі не тільки спеціалізовану техніку, а й команду професіоналів. З нашого першого зробленого замовлення пройшло вже багато років, тому ми точно знаємо, як виховати дисципліновану і висококваліфіковану команду. Також час змінював технології, однак на сьогодні ми точно можемо заявити, що використовуємо лише саму передову техніку, бо тільки з її допомогою можна досягти по-справжньому надійного як метал результату.

Надаємо вам, характеристики оброблюваних заготовок, саме з таких листів металу виходять найкращі деталі:

  • Товщина металевого листа повинна становити: 0,5 - 20мм.
  • Також у нас є кілька варіантів металу, з яким ми працюємо, серед них є: чорна (до 20 мм), нержавіюча така ж по ширині, як і чорна. Оцинкована сталь йде шириною до 6 міліметрів і замикає весь ланцюжок м'який як вата алюміній з товщиною до 12 міліметрів.
  • Розмір листа, з якого будуть проводитися вами замовлені компоненти, становить: 1500х3000 мм.
  • Потужність лазера становить: 3 кВт і 5 кВт.
  • Так, як різання відбувається практично автоматично, не виключені деякі відхилення, тому максимальне відхилення, яке може бути виявлено не перевішає 0,1 мм.

Переходьте на наш сайт, на ньому дуже багато інформації, яка зможе ознайомити вас з усіма аспектами нашої компанії.

Компанія «Громов» - це швидко і якісно

Ми вже більш як 20 років займаємося цим напрямком, тому знаємо всі нюанси і знайомі з усіма проблемами, які зустрічаються під час виготовлення якоїсь продукції. Команда нашої компанії це фахівці не першого дня, за весь час нашої роботи команда отримала колосальний досвід, який допомагає нам швидко і найголовніше якісно справлятися з поставленими завданнями.

Компанія «Громов» - це ваш вибір, ми об'єднуємо в собі, швидкість, адже виготовляємо замовлення в термін від 1 до 3 днів, ми гарантуємо якісно виконану роботу, ми ретельно перевіряємо всю нами зроблену продукцію. Переходьте на наш сайт і замовляйте різання металу у компанії витримкою в цілих 20 років!