Можна проникнути до будь-якого приміщення, навіть до максимально захищеного. Це враховуємо при плануванні захисту квартири від злодіїв. У охоронних фірмах знають, як попереджувати скоєння злочину та відлякати злодіїв від оселі.

Звісно комплексний захист оселі - дороговартісна процедура. Але ціна охоронних послуг значно нижча сімейних коштовностей чи сучасної електроніки взятої в кредит. Якщо ви часто лишаєте оселю без нагляду, варто переглянути дії, якими можна убезпечити своє майно від грабіжників. Охоронна фірма Kolecs надає перелік способів захисту майна, яким варто скористатися вже зараз.

Металеві вхідні двері

Захист квартири від злодіїв передбачає встановлення надійних вхідних дверей. Віддавайте перевагу металевим дверям з кількома врізними замками. За основними дверима мають бути ще одні, що зупинять грабіжника, якщо перші він зламає. Крадії шукають ціль для легкого проникнення, і якщо злодій побачить, що можна зламати двері — буде планувати візит. Тому обираємо перший рубіж захисту - металеві двері.

Надійний замок на двері

Маєте застарілі дверні замки, їх варто замінити. Радимо сучасні замки на 3-4 оберти ключа. З ними доведеться вовтузитися при підборі відмичок, а це відштовхне не професійних грабіжників. Витрати на новий замок незначні: початкова вартість від 2000 грн. за корейську модель.

Наклейка “Об'єкт під охороною”

Відлякує крадіїв звичайна наклейка на дверях “Об'єкт під охороною”. Вона підкаже злочинцю, що окрім клопоту із замками за кілька хвилин з'явиться група швидкого реагування, є ризик попастися на відході. Таку наклейку можна здобути, якщо підключити пультову охорону квартири. Після інсталяції технічних засобів охорони, інженери наклеїти на двері наклейку.

Квартирна сигналізація

Сигналізація для квартири, фіксує фактичне проникнення на об'єкт та сповіщає власника про візит злодія. Сучасні охоронні системи для квартири передають сповіщення тривоги за кілька секунд, незалежно від способу проникнення домушника та його кваліфікації. В початковий комплект квартирної сигналізації входить: централь, датчик руху, датчик відкриття дверей, брелок для управління.

Вартість таких комплектів починається від 4500 грн.

Відеонагляд

Один із способів захистити квартиру від злому — встановити відеокамеру. Домушник може бути одягнений у балаклаву, тому його буде складно розпізнати. Але залишиться відзнятий факт вторгнення та спосіб пограбування. Сучасні камери здатні ідентифікувати рух людини в кадрі та передавати сповіщення власнику на смартфон, тому є сенс замовити монтаж відеонагляду у власній квартирі. До того ж є шанс, що, побачивши відеоспостереження, крадій передумає йти на злочин.

Собачка

Наявність собаки у оселі може спрацювати як засторога. З твариною доведеться повозитися, а це затримає злодія. Але, навіть якщо не відбудеться пограбування, не варто залишати коштовні речі на видному місці.

Система доступу

Якщо до замків можна підібрати відмички, то систему доступу буде складно відкрити, навіть коли відсутнє живлення. Особливо це стосується біометричних контролерів, які можна відмикати за допомогою відбитка пальця, чи фейс -айді. Подібне обладнання коштує дорого, тому власники квартир обирають звичайний зчитувач по картці. Але це чудова заміна дверних замків, які можна вскрити відмичками.

Основна порада — не залишати цінні речі на видному місці. Найчастіше виносять з квартири: мобільні телефони, побутову електроніку, прикраси, гроші, якщо знають де вони заховані. Тому ховаємо цінності, але уникаємо схованок у шафі, матраці чи антресолі.

Компанія Колекс надає широкий спектр послуг охорони, в тому числі пультової охорони квартир. Встановлюємо сертифіковане обладнання та маємо штат інженерів для його обслуговування. Для реагування по місту маємо власні групи швидкого реагування.