Вибір дитячої коляски - одне з найважливіших рішень, яке ви повинні прийняти на початковій стадії батьківства. Не можна заперечувати, що дитина буде проводити в ній багато часу. У магазинах з дитячими товарами ви знайдете широкий асортимент різних видів колясок, що дуже ускладнює вибір молодих батьків. Однак важливо, щоб коляска була зручною в керуванні, функціональною та безпечною. На які елементи варто звернути увагу при покупці? Чи можна вважати ціни на дитячі коляски першочерговим аспектом вибору?

Види колясок

  • прогулянкові коляски (для дітей старшого віку),
  • глибокі візки типу люлька,
  • багатофункціональні коляски, що поєднують функції колиски та візочка,
  • коляски для двійнят та багатодітних.

Які параметри повинна мати хороша коляска?

Регульована ручка

Така модель ручки дозволяє регулювати її відповідно до висоти батьківського зросту. Варто вибрати коляску зі шкіряною або поролоновою ручкою, яка не буде реагувати на значні перепади температур.

Регульована спинка

Ця функція виявляється дуже корисною в колясці, особливо коли ваша дитина любить подрімати під час прогулянки.

Вага

Легка коляска, безсумнівно, буде корисна батькам, які проживають у будинку без ліфта. Кожен раз перенесення візка вгору і вниз по сходах буде дуже обтяжливим. Варто пам’ятати, що крім самої дитини, ви також будемо возити в колясці необхідні аксесуари - іграшки, пляшки, пелюшки. Сама коляска не повинна бути занадто важкою. Середня вага колясок становить від 10 до 20 кг.

Механізм

Дуже важливо, щоб система складання та розкладання коляски була найпростішою та найшвидшою у використанні. Всі з'єднання та елементи цієї конструкції повинні бути твердими і працювати під вагою дитини.

Колір візка

Темна коляска буде найкращим вибором для зими, оскільки вона буде поглинати сонячні промені. Цю модель також буде простіше підтримувати в чистоті. Влітку світліша модель коляски забезпечить більший комфорт.

Амортизатори

Амортизатори в колясці повинні забезпечувати стабільність, щоб дитина не зазнала ударів. Вони не можуть бути занадто м’якими або занадто жорсткими.

Колеса

Дитячі коляски Аvtokrisla.com мають пінопластові або надувні колеса. Перші чудово підходять для рівних поверхонь під час прогулянки містом або шопінгу. Додатковою перевагою цього рішення є відсутність проколу колеса. З іншого боку, надувні колеса забезпечують більшу амортизацію і, отже, добре справляються в складних умовах.