Прагнення убезпечити себе природно для кожної людини, але як це зробити щоб зберегти естетичний вигляд приміщень? Раніше на вікна встановлювали металеві решітки, тепер з'явилася відмінна можливість установити захисні ролети на вікна від компанії АЛЮТЕХ, які гарантують захист і при цьому відмінно вписуються в інтер'єр.

Відштовхуватися у виборі ролетів в першу чергу варто від того, наскільки посиленими повинні бути заходи безпеки приміщення, так, наприклад, захисні ролети для вікон можуть бути невеликої товщини і виконані з алюмінію, а ось для захисту гаража - краще поставити сталеві ролети масивної товщини. На що ще потрібно звертати увагу спробуємо розібратися далі.

Вигідно придбати ролети АЛЮТЕХ на сайті одного з лідерів ринку ролетних систем і секційних воріт в Західній і Східній Європі, провідного виробника алюмінієвих профільних систем на території СНД компанії Алютекс!

Кілька корисних порад щодо вибору захисних ролетів

Відповідно до вимог експлуатації потрібно звертати увагу на такі деталі:

  • Враховувати особливості монтажу. Є різні моделі ролетів, так виходячи із способу монтажу і особливостей об'єкта варто вибирати підходящу за формою і розмірами модель короба ролетів.
  • Яким буде профіль. Його товщина, використовувані матеріали, товщина і довжина конструкції. Ці параметри тісно пов'язані з самим об'єктом на якому будуть встановлюватися ролети, чим вище необхідна безпека, тим ретельніше потрібно продумувати деталі.
  • Співвідношення профілю та вітрової зони (отвору). Щоб ролет був герметичним потрібно ретельно виміряти розміри.
  • Підібрати напрямні шини. З огляду на параметри ламелей і рівня безпеки приміщення.
  • Спосіб системи управління. Ручний, автоматичний, потрібно вибирати метод управління в залежності від конструкції ролети, таким чином, щоб було максимально зручно відкривати і закривати його.
  • Яким буде замок. Яким способом буде закриватися ролет.
  • Дизайн. Цей пункт не найважливіший, але якщо є бажання не тільки себе убезпечити, але і зберегти естетичний вигляд об'єкта, то над цим пунктом також потрібно попрацювати.

З огляду на всі перераховані вище пункти, ретельно виміряти розміри можна надійно убезпечити будь-яке приміщення.

Більшість сучасних моделей ролетів виготовляють з алюмінію, цей матеріал має ряд переваг, основні з яких екологічність і низька собівартість матеріалу. Матеріал досить міцний, стійко переносить температурні коливання і відмінно зарекомендував себе в експлуатації.