Дитяча гірка — це прекрасна весела гра для дітей. Розваги на ній розвивають координацію рухів, дрібну моторику, тренують вестибулярний апарат, зміцнюють м'язи.

Отже, гірка дитяча повинна бути безпечною, зручною і приносити радість дітям різних вікових категорій. Для того щоб вона довго служила і приносила користь, необхідно уважно підходити до вибору цього обладнання. Адже дана конструкція допомагає дітям весело проводити час і навіть здійснювати деякі спортивні тренування.

Що важливо знати

Для установ дошкільного виховання — безпека понад усе. Тому надійність і стійкість конструкції — запорука безпеки малюків навіть під час найбільш захоплюючих, галасливих та активних ігор. Тому обов'язково огляньте гірку на наявність відколів, пошкоджень, тріщин або різких, хімічних запахів. Гірка обов'язково повинна мати сертифікат якості і гігієнічний висновок, що підтверджують допустимість її використання в дитячих закладах.

Декілька порад щодо вибору

Якщо ви маєте намір придбати гірку для дитячого садочка, то неодмінно зверніть увагу на наведені нижче критерії:

  • комфорт і безпека;
  • призначення: для яких цілей та де саме передбачається розташувати гірку — в приміщені чи на відкритому повітрі;
  • матеріал, з якого виготовлена гірка;
  • форма спуска, яка має бути адаптованою до віку та ваги дитини.

Перш за все необхідно переконатися, що гірка, яку передбачається придбати для дитячого садка, відрізняється великою міцністю і є повністю безпечною для здоров'я малюків конструкцією. У гірки мають бути відсутні всі потенційно травмуючі деталі та будь-які гострі кути чи виступи. Вона повинна бути в міру крутою, не надто високою, мати зручні для підйому сходи з міцними, не слизькими перилами.

Дитячому садочку найкраще підійде спеціальний комплекс з гіркою — багатофункціональна конструкція, передбачена для різноманітних ігор, яка сприяє розвитку спортивних навичок у дітей. Вона може бути укомплектована турніком, гімнастичними кільцями, шведською стінкою та іншими знаряддями. Такий комплекс ідеально підійде для дошкільнят. Він допоможе розвинути витривалість, спритність та гнучкість.

Гірка для дітей має бути виготовлена з екологічно безпечного матеріалу, не важливо що це буде: дерево, метал, пластик або ПВХ. Крім того, варто звернути увагу також і на дизайн. Дитяча гірка повинна бути не тільки якісною, екологічною та безпечною, але й красивою. Вона має подобатись дітлахам. Адже малеча любить яскраві фарби і забавні, веселі малюнки. Дитячи гірки — це розвага для дітей, яка може стати цілим світом для сюжетних ігор малюків, що дуже корисно не тільки для фізичного розвитку, але й для їхнього психоемоційного стану.