Сьогодні багато підприємців знаходяться на роздоріжжі, вони не можуть вирішити для себе чи варто використовувати в роботі програмні комплекси або можна обійтися без них. З одного боку - незаперечні переваги у вигляді зростання продажів, оптимізації робочих процесів та підвищення ефективності персоналу і підприємства в цілому, а з іншого – витрати, різні складності, пов'язані з навчанням співробітників, тощо.

Щоб впровадження систем обліку, а саме срм, пройшло «безболісно», потрібно визначитися із завданнями, які повинен вирішувати програмний продукт. Процес впровадження програмного забезпечення повинен проходити плавно, в іншому випадку співробітники компанії почнуть на собі відчувати додаткове навантаження, а цього бути не повинно. Срм була створена для того, щоб звільнити персонал від рутинної роботи, а не навпаки.

Якщо ви хочете знати реальний стан справ в компанії, то срм стане справжнім помічником. Завдяки їй ви зможете не тільки управляти процесами підприємства, а й будете знати фінансові результати діяльності компанії за певний період. Системи обліку розробляються не тільки для великих виробничих компаній або фінансових установ, існують також crm для магазину, агенцій нерухомості, веб-студій, тощо.

Компанія Perfectum пропонує різні рішення для бізнесу за прийнятною вартістю. Великий досвід, високий рівень професіоналізму та індивідуальний підхід є гарантією того, що ви станете володарем якісного і надійного програмного комплексу.

Які можливості має безкоштовна CRM версія?

Срм система виконує наступні функції:

  • робота з базами даних;
  • постановка завдань та розподіл обов'язків між співробітниками;
  • облік робочого часу;
  • контроль над діями персоналу та багато іншого.

Де замовити інтеграцію з Укрпоштою?

Чи може розраховувати на успіх компанія, яка не автоматизувала бізнес-процеси і працює по-старому? Справжні реалії показують, що ні. Тому сьогодні дуже затребуваними і популярними серед бізнесменів стали різні програмні рішення у вигляді срм.

На успіх в бізнесі можна розраховувати тільки в тому випадку, якщо налагодити тісний зв'язок зі споживачами. Покупець є ключовою фігурою і, якщо йому не приділяти належної уваги, можна залишитися і без нього. Щоб цього не сталося, фахівці радять використовувати для роботи срм від Perfectum. Як правило, у розробника замовляють CRM з інтеграцією з операторами доставки і з телефонією. Дане рішення дозволяє налаштувати автоматичну передачу відомостей в Укрпошту або транспортні компанії.