Ні для кого не секрет, що однією із складових здоров'я і краси, разом з правильним харчуванням і спортом, є сон. Знаєте, скільки часу ми проводимо уві сні за усе життя, якщо її середній період складає 78 років? Майже чверть століття! Тому недивно, що більшість розсудливих людей, що піклуються про своє самопочуття, так серйозно відносяться до питань вибору ліжка і, звичайно ж, вибір дитячого матраца. Для одних прекрасним варіантом буде м'який матрац, що не містить пружин, а інші абсолютно не розуміють здорового, міцного сну без ортопедичного матраца з жорстким наповнювачем.

Проте і жорсткі, і м'які ортопедичні матраци в каталозі https://magdek.com.ua/uamatrasi/ мають свої особливості, про які слід дізнатися до того, як ви вирішите зробити остаточний вибір на користь того або іншого варіанту. Отже, які ж різновиди матраців є на сьогодні найпоширенішими, а які майже втратили свою популярність внаслідок появи серйозніших "конкурентів"?матраци ортопедичні

  1. Пухові матраци (перини), що мають тканинні наматрацники. Відразу слід сказати, що це матраци м'які, наповнювачі яких складаються з пір'я або пуха. Цей вид спальних пристосувань був дуже популярний років десять назад, та і зараз деякі любителі поніжитися на високих перинах вважають за краще спати на такому матраці. До речі, якісна перина, що складається із справжнього пуха, коштує далеко недешево. Проте для дітей, у яких хребет інтенсивно розвивається, вона абсолютно протипоказана. Та і дорослі, що страждають схильністю до болів в ділянці спини, навряд чи додадуть собі здоров'я, "опочиваючи" на такому ложі. Крім того, перо є дуже сильним алергеном, тому варто кілька разів подумати, перш ніж купувати цей вид безпружинного матраца.
  2. Безпружинний матрац, що характеризується наявністю тканинного наматрацника і повстяного наповнювача. Це теж м'які моделі, які на відміну від перин піддаються згортанню в рулон під час транспортування. Багато людей, що є в плані домашнього комфорту аскетами, такий м'який матрац, розкладений на гратах ліжка, цілком влаштовує. Проте при його виборі слід звернути увагу на те, щоб його наповнювач складався не з однієї повсті, що має звичку збиватися в грудки, а мав у своєму складі ще і холлофайбер або інший штучний латекс.
  3. Надувний, такий, що має міцний синтетичний наматрацник. Цей вид матраців на відміну від натурального наматрацника, який мають матраци м'які, випускається з щільною синтетичною оббивкою, що перешкоджає виходу повітря або води. Тому спати на такому матраці регулярно, з точки зору здоров'я, не рекомендується. Хоча і м'якість, і пружність водяних або надувних матраців не можна назвати поганою.
  4. Ортопедичні матраци, що виготовляються із стьобаним наматрацником. На сьогодні це найпоширеніший і популярніший вид матраців, ідеальних для здорового сну. Багато хто схильний стверджувати, що ортопедичним матрацам під силу лікувати або присікати хвороби хребта. На жаль, насправді це не так. Проте якщо модель підібрати з урахуванням своїх фізіологічних і вікових особливостей, то можна бути упевненим в тому, що він допоможе зняти втому, м'язова напруга і розслабити хребет. А що може бути краще для здорового і комфортного сну! Зазвичай структура ортопедичного матраца включає основу, з двох сторін якої розташовуються шари жорсткого і м'якого наповнювачів, і чохол, тканина якого простьобується з м'яким наповнювачем, будь то синтепон, периотек, бавовна, шерсть і так далі