Для тих, хто має власну швейну майстерню, ательє, виробничий пошивний цех, важливо мати відповідні аксесуари і швейну фурнітуру для пошиття і декору виробів. Ви зацікавлені в покупці? Не втрачайте часу переходите на сайт оптового інтернет магазину блискавок та швейной фурнітури ZIPPER, де представлений величезний вибір товарів від європейських виробників, які відрізняються високою якістю і доступною ціною. Для вашої зручності продукція розділена по категоріях з урахуванням області застосування. Пропозиція каталогу включає:

  • Блискавки, бігункі, нашивки, шнурки, фіксаторі.

Особливості блискавок:

Зручні і естетичні блискавки - одна з найпопулярніших застібок для різних видів одягу. Завдяки різноманітності вибору по довжині, кольору і іншим параметрам, їх можна застосовувати у галантерейних вироби, в одязі, у взутті, а такоже в декоративному оздобленні. Блискавки розрізняються за матеріалом, з якого вони зроблені, і способу їх виготовлення. Основні типи:

  • Спіральні блискавки - вони можуть бути роз'ємними і нероз'ємними, одинарними і подвійними слайдерами. Їх дуже часто використовують в одязі, а також в сумках або косметичках. Вони дозволяють розстебнути блискавку знизу, що особливо зручно в одязі. Спіральні блискавки приховані - їх зубці зроблені з пластика, що робить їх гнучкими. З такою блискавки легко зробити невидиму застібку для вечірньої сукні або спідниці.
  • Тракторні блискавки - відрізняються від спіральних блискавок ланцюжком, що складається з окремих пластикових зубців. Вони міцніші, але менш гнучкі - для прихованої застібки не підходять.
  • Потаємні блискавки практично непомітні. Їх конструктивні особливості в застебнутому виде віглядають як звичайний шов.
  • Водонепронікні блискавки покриттям спеціальнім водовідштовхувальнім пластиком і використовуються для непромокальних речей.
  • Декоративні блискавки можуть бути прикрашені стразами, барвистою тасьмою, і в основному використовуються для прикрас в жіночому одязі.

Переваги покупки в магазині швейной фурнітури и бліскавок ZIPPER:

Великий вибір пропозиції для представників текстильної та швейної галузі з описом характеристик товарів. Гарантія якості від виробників. Мінімальна ціна з акційними знижками і пропозиціями. Доставка по країні. Скористайтеся вигідними перевагами і оформляйте покупку прямо зараз!