Ще декілька років тому неможливо було уявити процедуру збільшення  статевого члена без хірургічного втручання. Сьогодні з'явилося багато сучасних перевірених і безболісних методик.

Мирослава Новосільська, к.м.н., лікар-дерматолог-онколог, ін'єкціоніст контурної пластики, попереджає: «Використання протезування допоможе збільшити довжину та товщину статевого органу, але при цьому негативно позначається на еректильній функції, з'являються різні наслідки – нагноєння, відторгнення».

У Клініках естетичної медицини М. Новосільської у Львові, Ужгороді та Києві використовують два найбільш популярних і безпечних методи:

  • BIO EXPANDER – препарат «2 в 1» (філлер і біоревіталізант). Вартість процедури – 12 600.
  • Біоревіталізація – ін'єкційна методика із застосуванням гіалуронової кислоти. Вартість процедури – 11 600 грн.

Перед тим, як обрати певний спосіб збільшення, необхідно обов'язково взяти до уваги усі «за» та «проти», записавшись на попередню консультацію до лікаря.

Небезпечні методи збільшення: серйозні наслідки

На просторах Інтернету досить багато різних способів і методів швидкого та нібито «ефективного» збільшення статевого чоловічого органу. Але більшість таких способів несуть прямий ризик для здоров'я та навіть для життя пацієнта.

Розглянемо кілька найбільш поширених ризикованих способів:

  • Використання таблеток сумнівної якості. Багато таблеток не мають ніяких сертифікатів, дозволів до поширення. Тому після прийому часто відмічають різні алергічні прояви у вигляді висипів на шкірі, свербіння.
  • Екстендери, які виробники радять використовувати по кілька годин на день. Але такі прилади часто призводять до порушення мікроциркуляції крові в організмі людини, що стає причиною утворення серйозних гематом і внутрішніх розривів м'яких тканин.
  • Вакуумна помпа, яка «обіцяє» додати 1-2 см в довжину всього за 1 рік регулярного використання. Але на практиці чоловіки, крім деформації свого статевого органу, більше нічого не отримують.
  • Серед величезного розмаїття хірургічних методів відзначають використання спеціальних кульок, діаметр яких варіюється від 2 до 12 мм. Такі кульки розміщені під шкірою фалоса та фіксуються за рахунок швів. Кількість кульок не може перевищувати 12 штук. Як результат: пацієнт отримує інфекційні та запальні процеси, утворюються келоїдні рубці.

З приводу всіх перерахованих вище методів лікар-дерматолог надає власний коментар: «Всі представлені способи призводять до некротичних змін, що є наслідками пошкодження клітин. Тому чоловіки часто стикаються з неприємними больовими симптомами в області статевого органу або мошонки в цілому».

Гіалуронова кислота або безпечний метод збільшення статевих органів у чоловіків

Безпека використання ін'єкційної методики збільшення чоловічого статевого органу за допомогою гіалуронової кислоти підтверджується тим, що саме ця кислота знаходиться в нормі в організмі кожної людини до 26 років. Тому її введення під шкіру не викликає ніяких побічних реакцій.Саме цей метод використовують у мережі клінік Мирослави Новосільської в Україні.

Переваги такого методу:

  • Немає необхідності використовувати місцеву анестезію та проходити реабілітацію в стаціонарі.
  • Для повного відновлення пацієнта знадобитися всього кілька днів.

Серед недоліків такого методу відзначають наявність непостійного результату, адже з плином часу гіалуронова кислота має властивість розсмоктуватися, а тому необхідно повторно проведення процедури (через рік або більше).

Ліпофілінг

Це ще один безпечний і популярний спосіб, в результаті якого здійснюється введення аутожиру в чоловічий статевий орган. Такий метод відмінно підійде для тих, хто проти використання різних чужорідних синтетичних предметів та речовин.

Ліпофілінг дозволяє збільшити розмір статевого органу за рахунок введення в нього власної жирової тканини пацієнта, яку беруть з різних ділянок тіла. Основними перевагами даного способу є абсолютна безпека для здоров'я і тривалий результат. Незважаючи на те, що певна частина жиру з часом розсмокчеться, її друга частина приживеться та залишиться на своєму місці.

У Клініці естетичної медицини М. Новосільскої використовують кілька перевірених і абсолютно безпечних способів для проведення процедури інтимної пластики без хірургічного втручання. Інтимна контурна пластика проводиться в нашій клініці, а весь процес триває не більше 30 хвилин. При цьому фахівці не вдаються до використання місцевої анестезії, але за бажанням клієнта може бути запропоновано знеболюючий засіб у вигляді крему.