На українському ринку мікрокредитування близько ста мікрофінансових компаній. Коли людина вперше вирішує взяти кредит онлайн на карту в Україні, їй доводиться витрачати пару годин на пошук підходящої кредитної компанії. Однак є спосіб прискорити процес отримання пропозицій від перевірених українських фінансових установ.

Який є спосіб заощадити час на пошуку кредитної компанії

Більшість позичальників діє за одним сценарієм: знаходить список фінустанов, переходить на сайт, проходить реєстрацію, заповнює анкету, подає заявку та чекає рішення. Якщо приходить відмова, то вони повертаються до списку, переходять на сайт та повторюють процедуру спочатку.

Альтернативою, що дозволяє швидко взяти гроші в кредит онлайн на картку, виступають сервіси індивідуального підбору програм кредитування. Яскравим прикладом є сервіс https://groshman.com.ua, який допоміг більш ніж 22 500 українцям розв'язати фінансові питання без виконання рутинних завдань з пошуку та вивчення компаній.

Позичальники виділяють ряд причин скористатися функціоналом сервісу, коли потрібно отримати кредит онлайн на карту в Україні:

  • ретельна перевірка кожної фінансової установи, в тому числі на наявність необхідних документів та відсутність прихованих платежів;

  • в одному розділі зібрані активні пропозиції із зазначенням умов кредитування та вимог до позичальника;

  • підбір програм кредитування з урахуванням потреб та особливостей клієнта, враховуючи місце роботи, розмір доходу, стан кредитної історії;

  • безкоштовний доступ до пропозицій від фінансових установ;

  • отримання списку індивідуальних пропозицій після відправки всього однієї невеликої заявки.

Оформити кредит через сервіс Groshman можна абсолютно безкоштовно. Після реєстрації можна відразу перейти в розділ з активними пропозиціями. Якщо ж потрібно отримати список підтверджених пропозицій від кредитних компаній, тоді знадобиться всього один раз оплатити комісію в розмірі 50 грн (гарантія отримання до 99%), або ж безкоштовно (гарантія отримання до 89%).

Як взяти гроші в кредит онлайн на картку за 15 хвилин

Щоб користуватися сервісом індивідуального підбору програм кредитування з подальшою можливістю оформити кредит, потрібно бути повнолітнім громадянином України. Для заповнення заявки потрібні мобільний номер телефону, адреса електронної пошти, дані паспорта та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).

На сервісі є різні пропозиції з оформлення кредиту онлайн на карту в Україні. Перший мікрокредит можна взяти на суму в середньому до 5000-7000 гривень, хоча деякі компанії готові видати позику до 10000-12000 грн під 0.01% на добу.

Щоб отримати гроші в кредит онлайн на картку, потрібно зареєструватися на сервісі, заповнити анкету, вказати потрібні суму та терміни в заявці. Система вивчить особисту інформацію та заявку, після чого вибере відповідні пропозиції від фінансових установ. На останньому етапі потрібно вибрати компанію, підписати електронний договір та отримати гроші.

Стандартний процес оформлення кредиту займає 30-40 хвилин: пошук компанії, вивчення умов, проходження реєстрації, заповнення анкети, подача заявки, очікування. Використання сервісу дає можливість отримати відразу декілька кредитів, витративши всього 10-15 хвилин на проходження реєстрації та заповнення анкети.