Багато майбутніх райдерів, вибираючи електросамокат Kugoo, задаються питанням: як далеко на ньому можна поїхати? На дане питання не можна дати однозначної відповіді. Справа в тому, що виробники виставляють різні значення, які залежать від безлічі факторів. Наприклад, самокат електро може проїхати по місту до 60 кілометрів при дотриманні наступних умов:

  • Вага людини до 70 кг;
  • Дорога - гладка, рівна, без вад;
  • Стиль управління: плавний, не різкий, спокійний.

Пробіг електричного самоката можна розрахувати самостійно, грунтуючись на знаннях фізики.

Бажаєте купити потужний електросамокат? У такому разі вам варто відвідати інтернет-магазин kugoo-ua.com! Тут ви обов'язково зможете придбати гідний самокат!

Які параметри впливають на показники?

Відомо, що чим більша маса людини «за кермом», тим швидше батарея розрядиться. Саме тому їздцям вагою понад 100 кг купувати звичайний бюджетний самокат не рекомендується. Райдер зможе проїхати на ньому занадто коротку відстань, при цьому поїздка закінчиться поломкою скутера. Це станеться через те, що під час руху людині доведеться заїхати «на гірку». Якщо підйом виявиться більше 10°, то контролер «вийде з ладу». Для водіїв великої статури підійдуть електросамокати Україна з великою потужністю і АКБ. Невеликий лайфхак: якщо двоє людей різної ваги куплять самокати, то їм періодично потрібно змінюватися транспортом, щоб навантаження розподілялося рівномірно. Таким чином, батарейки сядуть одночасно.

Якщо новоспечений водій встановить на самокаті максимальну швидкість, то перейшовши в режим «спорт», він мимоволі зменшить час катання. Також розрахункове час не співпадатиме з фактичним. На практиці, власники Kugoo S3 показують швидкі прогулянки (42 хвилини). Щоб продовжити катання, їм потрібно носити з собою зарядний пристрій, щоб зарядити АКБ десь в кафе.

Ідеальні параметри можуть бути зіпсовані рельєфом місцевості. Невеликі пагорби стають пристойним перешкодою для електросамокатів. Перш ніж вирушити в поїздку, необхідно вивчити рельєф місцевості.

Якщо водій буде вести самокат, не зупиняючись протягом 15 хвилин, то його прогулянка виявиться довгою. Постійна зупинка посилює витрату електроенергії, відповідно, тривалість їзди скорочується.

Чим нижче температура повітря, тим швидше відбудеться розрядка батареї. Але потрібно розуміти, що ця умова працює лише в разі, коли на вулиці -10°С і нижче. У літню пору даний фактор ніяк не впливає на акумулятор.