Готуючись до ремонту або обставляючи нову квартиру, рано чи пізно виникає питання вибору дверей. Двері - один з основних елементів внутрішнього оснащення. Тим часом, як підтверджують відгуки продавців, мало хто з покупців розуміє наскільки важливо підходити до вибору дверей вдумливо!

Більшість клієнтів дізнаються тільки в виставковому залі, що при замовленні двері вони повинні вибрати:

  • модель дверного полотна,
  • тип дверної коробки,
  • дверну ручку.

Також важливі додаткові аксесуари (наприклад, патентована вставка) і деталі, такі як малюнок на склі. Тому вже на етапі перегляду каталогів варто звернути увагу на те, що входить у вартість обраної моделі, а за що доведеться доплачувати.

Що потрібно пам'ятати при пошуку ідеальної двері?

На вибір дверей на сайті - albero.com.ua/doors/brend:rodos в першу чергу буде впливати їх призначення, тобто чи будуть вони встановлені зовні або всередині квартири. При покупці обох варіантів важливі абсолютно різні технічні параметри. У разі вибору дверей у ванну кімнату найважливіше інтимність. Вибираючи конкретну колекцію, зверніть увагу на прозорість скла і рішення, котрі забезпечують відповідну вентиляцію. У ванній або передпокою - особливо якщо їх площа невелика - варто подумати про дверцята оснащенні дзеркалом, завдяки якому кімната буде оптично збільшена. Дзеркало можна використовувати на одній, або на обох сторонах стулки.

При виборі дверей в кімнату слід враховувати три аспекти: звукоізоляцію, засклення, а також тип замка. Коли для вас важливо зробити кімнату безшумною і максимально затемнити її, вибирайте повні моделі (без скління), приділяючи особливу увагу конструкції дверцят та їх відповідному наповненню. Повні дверні полотна з панельної структурою, заповненої ДСП (суцільні або перфоровані), найкраще зберігають тишу в кімнаті сплячого малюка. Ідеальна звукоізоляція гарантується також вибором рамних стулок - вони не мають наповнення, їх конструкція складається з горизонтальних і вертикальних рейок, з'єднаних разом, як пазли. З економічної та естетичної точки зору краще вкластися в міцні моделі.

Сучасні міжкімнатні двері повинні бути простими та добре підібраними за кольором і стилем до характеру всього приміщення і його обладнання. Крім того, варто пам'ятати, що при їх виборі важливо керуватися не тільки модою. Вибір двері - це вибір на довгі роки, тому переконайтеся, що обраний варіант є одночасно гарним і практичним рішенням.