В даний час штучні ялинки дуже схожі на справжні, а їх перевага полягає в тому, що вони не втрачають голок та можуть використовуватися кілька років. Сьогодні ви дізнаєтеся про переваги штучних ялинок, представлених на сайті urbantree.com.ua та на що слід звертати увагу, купуючи їх.

Переваги штучної ялинки

Купуючи живу ялинку, ви повинні рахуватися з тим, що за кілька тижнів вам доведеться викидати її у сміття. Ялинка буде сипати голки, тому щодня потрібно буде підмітати підлогу. Це може бути особливо проблематично, якщо вдома є маленькі діти або домашні тварини.

Штучна ялинка заощадить вам час та нерви. Вона буде радувати ваше око, поки ви не вирішите її зібрати, а на наступний рік ви зможете знову поставити її у своїй вітальні. Її хвоя не осипається і не така колюча, як у випадку з живими деревами. Завдяки цьому вбрати її буде набагато легше, і вам не доведеться постійно турбуватися про прибирання.

Ще однією перевагою штучних ялинок є той факт, що їх легко зберігати, збирати та розбирати, і вони нагадують справжні дерева. Вони також стануть чудовим рішенням для тих, хто мріє про ялинку в незвичному кольорі, наприклад, білому.

На що звернути увагу при виборі штучної ялинки?

  • Перед покупкою варто визначити висоту ялинки. Найпопулярніша висота дерев, що з’являються в ваших будинках - 180 см. Ви можете легко одягнути таку ялинку без допомоги драбини. Більші ялинки рекомендуються для просторих кімнат. З іншого боку, менші ідеально підходять для однокімнатної квартири. Тоді ялинку можна поставити на стіл або комод.
  • Наступне рішення, яке ви повинні прийняти - це тип дерева. У магазині є ялинки, що імітують природні ялини та сосни. Варто вибрати щільну ялинку, на якій будуть красиво виставлені різдвяні прикраси. Щільність ялинки виражається через кількість гілочок. Наприклад, хороша штучна ялинка висотою приблизно 180 см повинна мати приблизно 300 гілочок.
  • Вага дерева також важлива. Висока ялинка може не стійко стояти на прикріпленій до неї пластиковій підставці. Тоді варто інвестувати в підставку, призначену для цього виду дерев.

Штучні ялинки бувають різних кольорів. Ви можете вибирати в зелених відтінках, в магазині також можна знайти білі ялинки, які ефектно виглядають прикрашеними синіми та срібними дрібничками. Цікавим рішенням є зелені дерева з гілочками, посипаними штучними снігами на кінцях. Але перш ніж зробити покупку, варто подумати, яке дерево буде найкращим вибором для вашого будинку чи квартири.