Фотошпалери – поширений та дуже оригінальний варіант оздоблення квартир, будинків та офісних приміщень. Він дуже відрізняється від інших матеріалів тим, що має привабливий вигляд, і на його поверхні відтворюються різноманітні картини. Це може бути морський, природний, міський пейзаж, зображення витвору мистецтва, архітектурної пам’ятки, героїв мультиків та фільмів. Популярні також абстракції. Останнім часом поширеними стають 3D шпалери.

Цей ефект знайомий багатьом, першочергово, завдяки фільмам, які потрібно дивитися в спеціальних окулярах. Звичайний матеріал має плоский малюнок, який позбавлений об’єму. Він теж виглядає привабливим, але прибічники сучасних технологій та модних трендів обирають інші варіанти. Фотошпалери у Луцьку із ефектом 3D варто обрати, якщо хочеться створити оригінальну обстановку, яка неодмінно притягуватиме до себе багато уваги.

Переваги й різновиди 3D шпалер

Це сучасний, якісний і привабливий матеріал, який варто обрати, коли є особливі вимоги до оригінальності дизайну. Такі шпалери не вицвітають та мають підвищену стійкість до зношування. Отже, малюнок на їхній поверхні лишатиметься яскравим навіть через кілька років після оклеювання. Все тому, що у складі присутній поліестер, який забезпечує довговічність покриття.

3D шпалери відповідають усім вимогам пожежної безпеки. Їх обробляють спеціальними грунтовками, отже, вони не загоряються й не можуть бути джерелом поширення вогню. Цей матеріал не притягує пил і легко очищується – для миття можна використовувати будь-які стандартні засоби. Для виготовлення використовують лише екологічну сировину, тому такий матеріал прекрасно підходить для дитячої кімнати.

3D шпалери – це не просто покриття із нанесеним на поверхню фото зображенням. Список їхніх переваг більш широкий та різноманітний:

  • Немає потреби підбирати малюнок. Якщо звернутися до професійного дизайнера, остаточне компонування усіх частин приміщення вийде таким, що не доведеться окремо підлаштовувати малюнок під інтер’єр, меблі, тощо.
  • Поодинокі шпалери добре поєднуються з іншими оздоблювальними матеріалами. Якщо оформити за їх допомогою лише фрагмент стіни, вони все одно виглядатимуть привабливо, незалежно від площі оклеювання. Отже, їх можна використовувати для реалізації будь-якого варіанту оформлення.
  • Панорамні шпалери прекрасно підходять для оклеювання цілої стіни. Тоді вони створюють неповторний ефект присутності. Якщо обрати природний пейзаж, наприклад, то можна створити особливу, розслаблюючу атмосферу.

Для виготовлення таких шпалер використовують технологію широкоформатного друку на флізеліні, папері або вінілі. Переглянути існуючі варіанти можна на цьому сайті https://wallart.ua/3d-wallpaper. Студія пропонує на вибір фотошпалери із різними зображеннями, які чудово підійдуть для оформлення будь-якої кімнати й створення оригінальної обстановки.

Малюнок зазвичай обирають за власними вподобаннями й побажаннями. Є також кілька загальних рекомендацій, які стосуються вибору найкращого зображення. Першочергово, вибір залежить від типу та особливостей кімнати. Наприклад, для спальні більше підходять природні пейзажі або заспокійливі малюнки. Тут https://wallart.ua/ можна переглянути гарні варіанти.

У вітальні можна проявити більше фантазії. Там добре виглядатимуть фотошпалери з абстрактними малюнками, футуристичними пейзажами, зображеннями нічних міст або хмарочосів. Варто пам’ятати, що 3D шпалери не поєднуються з іншими об’ємними предметами, отже, у кімнаті, де вони поклеєні, краще не встановлювати великі світильники і будь-які дуже габаритні речі