Інноваційні та швидкі методи виробництва є визначальними не лише в електронній, високотехнологічних та будівельних галузях. Новинки ринку, що з'явилися разом з розвитком технологій, охопили й ринок одягу. Сьогодні серед іншого широко використовується так звана комп'ютерна вишивка яку пропонує Пакотек, така вишивка дозволяє вводити в задані матеріали відповідні малюнки, написи або графіки.

Як створюється комп'ютерна вишивка?

Комп'ютерна вишивка створюється в середовищі спеціальних програм, якими займаються кваліфіковані дизайнери. Вони не тільки готують відповідний дизайн вишивки, а й програмують вишивальну машину, яка завдає відповідний малюнок на даний одяг або декоративну тканину. Створюючи вишивку і калібруючи машину, дизайнер повинен дотримуватися точність до одного міліметра. Він повинен, крім іншого, вибрати відповідні голки, основи для вишивання, нитки або виконати так звану пробну вишивку. Це особливо важливо при замовленні унікальних виробів з дорогих тканин або масових замовлень.

Коли використовується комп'ютерна вишивка?

Комп'ютерна вишивка в основному використовується для створення принтів, графіки та рельєфних написів на одязі. Її точність також дозволяють використовувати цю техніку з декоративними тканинами, які повинні виділятися своєю унікальною естетикою. Також варто знати, що метод сучасної комп'ютерної вишивки використовується для всіх замовлень, що вимагають швидкості роботи, але також і унікальної точності - на жаль, вручну цього домогтися складно. Великою перевагою вишивальних машин та комп'ютерної вишивки є можливість комбінувати кольори різних ниток, отримуючи колірнє штрихування.

Компанії з комп'ютерної вишивки

В Україні комп'ютерною вишивкою займається все більше і більше компаній. Деякі з них обслуговують виробників одягу, інші представляють собою майстерні, відкриті для різних категорій клієнтів — індивідуальних, ділових і навіть громадських (вишивка на формі, військові значки, значки тюремних посвідчень і т.д.). Одна дизайнерська і виконавча студія, яка засновує свою діяльність на інноваційній комп'ютерної вишивки, - це компанія Пакотек. Вона відкрита для ідей клієнтів, а також пропонує власні каталоги вишивки. Також це підприємство продає готові нашивки, виконані в техніці комп'ютерної вишивки.

Переваги комп'ютерної вишивки

Перевагами комп'ютерної вишивки є, перш за все, швидкість процесу вишивки, її точність і можливість отримання унікальних виробів. Варто знати, що принти, вишивка і графіка, виконані за цією технологією, дуже довговічні. Вони не протистоять механічним пошкодженням і не пошкоджуються при пранні.