Ви точно чули вислів «невизнаний геній». Так кажуть про людину, яку не оцінили сучасники. Так і з подарунками – буває, даруєш людині корисну річ, а вона так стримано на неї реагує. Ти трохи засмучуєшся всередині, потім забуваєш. А через півроку ця людина пише палке повідомлення вдячності саме за цей подарунок. Всі речі з наступного переліку – саме такі, геніальні. Але, скоріше за все, подякують вам за них люди, лише повернувшись з подорожі.

Бананка

Саме так, бананка. Невеличка, непомітна сумочка, яку носять на поясі чоловіки та жінки. Саме та сумочка, до якої чудово вміщаються документи разом з гаманцем. І саме завдяки їй у ваших друзів не виріжуть гроші з торби десь на вулицях Неаполя. Вони не залишаться без документів перед самим відльотом додому. І не втомляться без кінця перевіряти наплічник – «А чи все на місці?», «О ні, я не можу знайти гаманець, потримай це, ось це і ще це. Ой, він тут. Як чудово!». Подарувати друзям бананку – все одно, що подарувати їм спокій та гарний відпочинок без тривог.

Бананка Julia`s Dream Чернило

Ярлички для багажу

О, це просто дивовижний (і неочевидний) винахід для тих, хто вперше подорожує літаком і не знає, що більшість валіз – близнючки. Чорні чи темно-сині, ідентичного розміру, перемотані харчовою плівкою. Сплутати свою з чужою елементарно, а потім приїхати до готелю й знайти повний жіночий гардероб чи набір чорних футболок розміру XXL. А головне, не мати можливості повернути свою валізу. Крихітна деталь – кумедний ярличок для багажу у вигляді літачка, ананаса чи пальми допоможе ідентифікувати власну валізу. А інформація про власника на зворотному боці – знайти його, якщо валіза все ж загубиться.

Бирка для багажа Take me away Are we there yet

Косметичка для подорожей

Питання, чи брати з собою косметику в подорож, не стоїть. Знайти улюблені засоби за кордоном – складна місія, а в нових кліматичних умовах волосся та шкіра потребують ще більшої уваги. З подорожами автобусом чи поїздом зазвичай немає проблем – бери яку хочеш і скільки хочеш. Інша річ літак. Тут є обмеження і за місткістю, і за формою флаконів та туб. Дуже неприємно, коли перед посадкою вашу подругу попросять викласти дорогий крем для шкіри чи фірмовий флюїд. Для цих випадків існують спеціальні косметички – всередині купа маленьких баночок з дозатором, що відповідають вимогам авіакомпаній та дозволяють комфортно взяти з собою всі важливі засоби.

Косметичка для путешествия My travel pack Black

Тревел-кейс

Часом люди, в чийому життя подорожі трапляються не частіше разу на рік, економлять й не купують тревел-кейс. І роблять величезну помилку! Це ви їм доведете, подарувавши його. Навіть найпростіша модель – диво місткості та гаманцевої ергономіки. Всередині зручно розмістяться всі картки, паперові гроші, посадкові документи, зворотні квитки, та ще й документи. Потім друзі покладуть тревел-кейс до подарованої вами бананки, й документи почуватимуться в повній безпеці.

Тревел-кейс Blanknote 5.0 Виноград

А головне, що для пошуку всіх цих корисних штук не треба гуглити годинами чи тижнями чекати на доставляння. Все перелічене зібране в магазині подарунків Шось. І ще чимало корисних, цікавих, якісних речей для безпечного відпочинку і комфортних подорожей.