Спекотне літо – пора відпусток та тривалих поїздок на власному авто. Тож вагомо подбати про те, аби в машині усе сприяло комфорту й забезпечувало гарні умови під час перебування у салоні. З огляду на це, актуальною стає послуга діагностики кондиціонера машини. Про її своєчасність варто подбати, аби у дорозі не трапилося неприємних несподіванок. Саме такий підхід до планування тривалих мандрівок забезпечить вам не лише комфорт, а й спокій. І навіть для тих, хто нікуди не планує вирушати цього літа, діагностика кондиціонера авто стане запорукою турботи про власний транспортний засіб, коли він несе додаткове навантаження у спекотних кліматичних умовах.

Як часто потрібно діагностувати кондиціонер машини

Діагностика кондиціонера має відбуватися не рідше, аніж раз на два роки. Оптимально робити це навесні – аби перед початком літнього сезону усунути всі можливі проблеми. Але тим, хто не встиг вкластися у ці бажані строки, варто не відкладати з діагностикою кондиціонеру до наступного сприятливого випадку чи реальної проблеми. Тож буде доречним завітати до автосервісу.

Заправка кондиціонера авто: як вона проводиться

Серед популярних послуг, котрі стосуються кондиціонера авто, є і його заправка. Саме вона дозволяє кліматичній системі машини працювати якісно й безвідмовно. Якщо говорити про технологічні особливості цієї процедури, то вона проводиться наступним чином:

    • Спочатку фахівці автосервісу ретельно оглядають систему, діагностують її. Саме тому доцільним є замовлення одразу двох цих важливих послуг – діагностики та заправки кондиціонера.

    • Далі викачуються залишки фреону, він фільтрується та зважується. За тим слідує етап викачки відпрацьованого мастила.

    • Наступний крок, котрий роблять спеціалісти автосервісу, це очищення системи від залишків вологи та повітря і подальше вакуумування.

    • Коли усі перераховані етапи завершені, настає час для перевірки герметичності системи.

    • Потім кліматичну систему заправляють мастилом, аби забезпечити змащування компресора. Це дозволяє створити йому належні умови для функціонування та запобігти передчасному зношуванню.

    • Відбувається безпосередньо заправка фреоном.

    • На фінальній стадії роботи майстри перевіряють роботу кондиціонера.

Як бачите, правильна технологічна послідовність простої, на перший погляд, процедури свідчить про те, наскільки важливо довіряти таку роботу справжнім знавцям своєї справи.

Де замовити діагностику та заправку кондиціонера авто у Луцьку

Якщо ви шукаєте СТО в Луцьку, де можна перевірити й привести до ладу роботу кліматичної системи вашого автомобіля, зверніться до фахівців DUKATOIL. Тут на вас чекає відмінний сервіс, котрий дозволить збільшити експлуатаційний період системи кондиціонування вашого авто.

Як стверджують спеціалісти автосервісу, кліматична система машини працює у не надто сприятливих умовах. На неї постійно впливають вібрації, різкі перепади температур, технічні рідини, пил та пара. Особливо від цього страждає такий елемент системи як нарізні сполучення. Спочатку комплектуючі кондиціонера зношуються, а згодом це впливає і на компресор, котрий може вийти з ладу. Аби запобігти цьому та максимально продовжити строк продуктивної експлуатації кондиціонера авто, варто не нехтувати його діагностикою та своєчасною заправкою. Так ви не лише подбаєте про свій комфорт під час мандрівок та щоденного використання машини, а й вбережете її кліматичну систему від передчасного виходу з ладу. А якісний сервіс у цьому напрямку забезпечать фахівці СТО DUKATOIL.