Здоровий спосіб життя є трендом сьогодення. Його активно пропагують на телебаченні, в засобах масової інформації та соціальних мережах. Тому не дивно, що все більше наших співгромадян займаються спортом та вживають лише корисні продукти харчування.

Сімейна пекарня Хорс, яка знаходиться за адресою Урожайний тупик, 2, Кременчук, Полтавська область, 39616 телефон +380960553774, пропонує продукцію для тих, хто дбає про власне здоров'я та шукає натуральні складові на кожній етикетці. Пекарня має широкий асортимент різноманітних товарів для правильного харчування. Ви можете обрати продукти у стаціонарних точках продажу, зробити замовлення онлайн зі зручною оплатою та доставкою по Україні або зателефонувати, для того, щоб замовити сейтан, оцет натурального походження або корисні харчові олії.

Сейтан

Сейтан - азіатський борошняний продукт, відомий як «китайське м'ясо». Його виробляють із пшеничного борошна, що робить його багатим на клейковину. Популярність сейтану значною мірою зумовлена ​​зростаючою групою людей, які дотримуються макробіотичної дієти. Замість м'яса його використовують у різних стравах, тому цей продукт дуже популярний серед вегетеріанців.

Сімейна пекарня Хорс пропонує на вибір декілька різновидів сейтану, а саме:

  • естетичний, 

  • амарантовий з овочами і без,

  • вялений,

  • амарантовий з додаванням сиру тофу. 

Ви можете придбати сейтан за дуже доступною ціною і будь-яким зручним для вас способом. Цей оригінальний продукт має приємний смак та надзвичайну користь для організму.

Натуральний оцет

Яблучний оцет - це абсолютно натуральний продукт, який отримують під час оцтового бродіння яблук. Цей оцет натурального походження є насамперед чудовим джерелом органічних кислот. Крім того, яблучний оцет також є джерелом ферментів, амінокислот, живих бактеріальних культур, надзвичайно цінних вітамінів групи В та вітаміну К. 

Це кількість корисних властивостей яблучного оцту зробило його продуктом, який цінують і широко використовують. Оцет натуральний Хорс можна придбати у пляшках ємністю 250 та 500 мл.

Олії для гарного самопочуття та краси

Здорові олії - чудова альтернатива вершковому маслу, маргарину та соняшниковій олії. Завдяки своїм цінним властивостям масло рослинне Хорс користується великою популярністю. У сімейній пекарні Хорс ви знайдете лляну, кунжутну, гарбузову та гірчичну олії. Вони містять багато корисних речовин і використовуються не лише у кулінарії, а й у догляді за волоссям та шкірою.