Металопластикові двері на балкон: на що точно потрібно звертати увагу?

Двері на балкон, виконані з металопластикового профілю - це вибір все більшого числа киян, які проживають в квартирах. Це надійне, стильне і практичне рішення для квартир і приватних будинків, яке пропонує компанія «Стандарт вікна».

Металопластикові вікна мають приємний дизайн та функціональні. Однак тут слід враховувати ряд важливих нюансів, щоб в подальшому не зіткнутися з серйозними проблемами у вигляді провисання, потреб в частому ремонті, тому подібних неприємностей. Це важливо, адже серед пропонованих на ринку алюмінієвих, дерев'яних і пластикових дверей саме останнім люди надають безумовну перевагу завдяки чудовому поєднанню приємної вартості та відмінних експлуатаційних характеристик.

Металопластикові двері на балкон замовляють в одній з конфігурацій:

  • Стандартній. Конструкція складається з двох розділених частин, де нижня частина закрита сендвіч-панеллю;
  • Стандартній з повним склінням. Склопакет вставляється в верхню і нижню половини;
  • Без горизонтальної перегородки. Це двері з суцільним склінням. Вони мають неперевершений вигляд, хоча і дорожчі від звичайних;
  • За французьким типом. В даному випадку весь балконний блок виконується від підлоги до стелі з повним склінням.

Що стосується способів відкривання, то тут традиційно найпоширеніші поворотні і поворотно-відкидні металопластикові двері. Головне, щоб вони були досить якісними.

На що звернути увагу при замовленні металопластикових дверей?

Якщо ви бажаєте придбати двері з повним склінням, то повинні врахувати деякі нюанси. Вставка одного цільного склопакета можлива за рахунок видалення горизонтальної перегородки, яка виступає для дверей основним ребром жорсткості. Це накладає певні обмеження, адже в такі двері можна без наслідків встановлювати тільки однокамерні склопакети. Двокамерні важать приблизно на 30% більше, а значить зростає ризик перекосу і провисання двері в майбутньому. У свою чергу, однокамерний склопакет рекомендується встановлювати в разі, коли балкон засклений і утеплений.

Щодо вхідних та міжкімнатних дверей, то при наявності широкого дверного отвору, цілком виправданим є бажання поставити двостулкові двері. Їх можна замовити з однією або двома рухомими стулками. У разі двох рухомих стулок потрібно вибрати, яку перемичку ви будете використовувати для зміцнення загальної конструкції. Це може бути вертикальний імпост або штульп. Другий варіант цікавіше, так як дає можливість відкривати отвір повністю.

Звертайтесь до менеджерів компанії «Стандарт Вікна». Вони запропонують вам оптимальний варіант за співвідношенням ціни та кінцевого результату. Ви точно отримаєте бажане.