Вклади для фізичних осіб - це доступний продукт для тих, хто хоче зберігати кошти безпечно та без ризику їх втратити. Навіть наявність сейфу дома в Луцьку не гарантує, що ваші гроші у безпеці. Вже не кажучи про стихійні лиха, пожежі, які теж відносяться до ризиків. Якщо ви хочете, щоб ваші збереження були під надійною охороною, ми радимо вам покласти їх на депозит в банк. Так ви не лише збережете їх, але й зможете на них заробити відсотки.

Депозит: які умови, переваги

Банк Universal Bank пропонує вашій увазі вигідні умови для депозитів у гривні, доларі США або євро. Термін вкладу - від 3 місяців до 2 років, з правом розірвання договору чи без нього. Вклади для фізичних осіб приймаються за такою річною ставкою:

  • Гривневий депозит - 9,5%;
  • Доларовий депозит - 1%;
  • Депозит в євро - 0,5%.

Мінімальна сума відкриття депозиту (в Луцьку та інших містах):

  • Через чат-бот - від 1000 грн, або 100 євро/доларів;
  • Через фізичне відділення - від 5000 грн або 1000 євро/доларів.

Вы можете зробити вклад на будь-який термін, та за необхідності продовжити його, якщо вам буде потрібно.

У чому переваги депозиту? Однозначно в тому, що ваші гроші в надійних руках. Так, наприклад, Універсал Банк отримав найвищий рейтинг надійності клієнтських вкладів у 2020 році. Це говорить про те, що ви можете спокійно довірити власні збереження, і в будь-який момент ви можете їх отримати.

Окрім того, це можливість заробити. Чим більший ваш вклад, тим більшу суму ви отримуєте за те, що банк має можливість користуватися вашими грошима. Тому є сенс робити вклад на великі суми і, якщо є можливість, у різній валюті.

Поповнювати депозит дуже легко. Це робиться онлайн через власний рахунок (картку), або ж у фізичному відділенні - як вам зручніше. Коли термін депозиту спливає, вам нічого не треба робити - кошти автоматично будуть переведені на вашу картку.

Як фізичній особі зробити вклад в Луцьку

У Луцьку немає відділень Універсал банку - адже вони і не потрібні, якщо вас цікавлять депозити. У 2021-му році все робиться дистанційно, онлайн. Тобто, клиент, який хоче відкрити депозит, може це зробити на на сайті Universal Bank, або ж через чат-бот у Телеграмі та Вайбер. Уся процедура займе не більше 2-3 хвилин.