Якщо ви вирішуєте стати учасником публічних закупівель, вам необхідно надати належну увагу підготовці до торгів. Одна з головних проблем — це недостатня підготовка, адже так ви можете знехтувати якоюсь важливою інформацією, що вплине на успішність участі в торгах.

80% клієнтів звертаються до нас для підготовки тендера під ключ саме після невдалого досвіду участі в аукціонах.

Чому потрібно звертатися за допомогою до тендерного фахівця? Багато керівників компаній мають впевненість у тому, що підготуватися до участі у закупівлях — це легко. Треба лише підготувати певні документи, довідки і завантажити в систему електронних закупівель. Тож персонал, який наймає керівництво, недостатньо досвідчені та не мають потрібних знань для впевненої участі в закупівлях.

Крім того, ця професія дуже часто є недооціненою, через це займатися підготовкою та участю в аукціонах доводиться бухгалтерам або менеджерам, що, звичайно, не гарантує перемоги у торгах, навпаки — може призвести до поразки.

Чим займається фахівець у сфері публічних закупівель?

Фахівець у сфері публічних закупівель має володіти знаннями у сфері права, економіки, розумітися на діловодстві та менеджменті. У такого спеціаліста має бути багато досвіду, усвідомлення наявності нюансів в процесі підготовки та участі в аукціонах. Це забезпечить учаснику збільшення шансів на перемогу. Також тендерний фахівець має знати ЗУ «Про публічні закупівлі», цивільно-адміністративне законодавство, положення МЕРТ та стежити за роботою АМКУ, який виносить рішення щодо оскарження публічних закупівель.

Компанія Електронні закупівлі пропонує Навчальний курс для фахівців з публічних закупівель, а також будь-яких фізичних осіб.

Гарна команда — це запорука успіху компанії. Експерти з публічних закупівель можуть бути професіоналами, але не варто забувати про людський фактор. Навіть такі спеціалісти можуть помилятися, однобічно дивитися на проблему. Водночас команда підвищує ефективність діяльності компанії.

Робота у сфері публічних закупівель, безперечно, складна. Розуміння, підтримка та спілкування у команді дуже важливі складові для ефективної роботи та успішного завершення проєкту.

Компанія «Електронні закупівлі» може пишатися високою кваліфікацією своїх співробітників. Наші працівники мають досвід та впевнені знання у сфері публічних закупівель та розв’язанні важких проблем.

Заощаджуйте ваш час, звертаючись до компетентних спеціалістів

Консалтингова компанія «Електронні закупівлі» з 2015 року надає послуги з професійного юридичного супроводу тендерів будь-якої складності від початку процедури до укладення договору.

Читайте - Відгуки про компанію Електронні Закупівлі