Волосся потребують щоденного догляду. Догляд передбачає не тільки миття голови. Щоб отримувати задоволення від красивого і здорового волосся, недостатньо використовувати тільки шампунь.

У шампуню є незамінний супутник — кондиціонер для волосся, який створює навколо кожного волосяного стрижня невидиму захисну плівку. Без кондиціонера пасма сильніше пошкоджуються під час розчісування та укладання. Продукт також відмінно утримує вологу, робить волосся гладкими, сяючими, слухняними.

Купити кондиціонер для волосся — це корисне рішення, яке покращить стан пасом. Бездоганний образ доповнює прекрасний, ненав'язливий аромат кондиціонера. Хоча на перше місце виробники ставлять фактор ефективності для краси, розкішності й здоров'я волосся.

Механізм дії

Кондиціонер для волосся Goldwell відрізняється від інших продуктів на ринку косметики. У компанії Гудвелл є запатентований комплекс IntraLipid Complex. Це формула, розроблена фахівцями бренду. У ній ховається механізм дії засобу.

Сукупність компонентів складу — гарантія інтенсивного відновлення структури кожного волоска. У складі — ліпідні частинки, які потрапляють у внутрішню частину волоска. Ліпіди здатні відновити білкові сполуки, які розриваються при укладанні волосся або після впливу хімічних речовин.

У кожного волоска є зовнішня кутикула — це своєрідний захисний бар'єр, який не дозволяє зовнішнім факторам травмувати пасма. Кондиціонери для волосся Goldwell відрізняються особливим складом, здатним реконструювати зовнішню кутикулу кожного волоска. Формула косметичного продукту продумана — завдяки цьому після використання кондиціонера відчувається ніжність, легкість волосся.

Засіб не впливає на пігментні частинки, зберігає колір пасом — власникам фарбованого волосся не варто нервувати. Ефект помітний після 5-8 використань кондиціонера — блиск, м'якість, пружність.

Продукт протестований фахівцями-алергологами та не викликає алергію, підходить для використання на кожен день. У складі — маса натуральних, ефективних компонентів. Наприклад: органічне масло, вітамінний комплекс, мінерали.

Спосіб застосування

Ефективність від дії косметичного продукту підвищується, якщо використовувати його правильно. Кожен кондиціонер для волосся працює з довжиною пасом, а не зі шкірою. Тому його не потрібно втирати в шкіру голови.

Кондиціонер для волосся Гудвелл потрібно нанести на чисте волосся — на кінчики волосся і на довжину. Через 2-5 хвилин засіб потрібно ретельно змити теплою водою. Не бажано мити голову дуже гарячою водою, оскільки висока температура активізує вироблення шкірного сала.

Можна наносити засіб на злегка підсушені рушником пасма. Волосся не можна терти рушником, їх потрібно кілька разів промокнути. Шампунь — це лужний склад, а кондиціонер — кислотний. Кондиціонер виступає нейтралізатором лужного середовища. Тому його застосування після миття волосся вкрай рекомендується. Замовити засіб за оптимальною ціною можна на сайті wmarket.com.ua.