Доволі тяжко послуговуватися друкувальною технікою, коли у відповідальний момент закінчується тонер. Швидко розв’язати проблему допоможе вчасна заправка картриджів Canon від сервісного центру «Київ ІТ Сервіс». Співробітники компанії готові приїхати до вас додому чи в офіс, як тільки отримають заявку. Лише 15-20 хвилин обслуговування і ваша техніка готова до роботи. На додаток у надійних руках сервіс-інженерів вона почне працювати краще, аніж нова.

Професійна заправка картриджів Canon

Майстри компанії мають багаторічний досвід роботи з витратниками різних брендів. Висока кваліфікація дозволяє їм розбирати моделі з дуже складними конструктивними особливостями. Дехто вважає, що може сам вдало провести зарядку картриджа. Однак у таких випадках слід пам’ятати, що картриджі Canon відзначаються складною будовою. Коли майстер центру розділяє пристрій на дві половини, то він знає, як це зробити та як потім зафіксувати пружину кріплення. Крім того, кожну заправку картриджів Canon кваліфікований спеціаліст проводить наступним чином:

  • ретельно оглядає пристрій, аби виявити всі наявні недоліки;

  • дбайливо очищає кожну деталь та робочі вузли;

  • звільняє від залишків відсік для тонера та відходів;

  • змащує всі контакти графітовою пастою;

  • заправляє висококласним тонером, заповнюючи бункер потрібною кількістю порошку;

  • збирає пристрій з неймовірною точністю.

Якщо потрібно, він замінює мікросхему, адже в деяких моделях саме вона блокує роботу принтера. Після такого сервісного обслуговування ваша техніка працюватиме на повну потужність. При цьому якість друку буде просто неймовірна, оскільки сервіс-інженери компанії знають всі тонкощі заправлення картриджів Canon.

До вашої уваги

Компанія «Київ ІТ Сервіс» пропонує вигідні умови співробітництва: доступні ціни, якісне обслуговування та оперативність. У зв’язку з цим чимало великих підприємств складають з фірмою договори про співпрацю. Так, коли виникає нагальна потреба заправити картридж чи відремонтувати принтер, кваліфіковані майстри тут як тут. Також сервісний центр надає й інші види послуг:

  1. Комплексне обслуговування оргтехніки.

  2. Заміна та прошивка чіпів різної модифікації.

  3. Продаж та закупівля картриджів.

Протягом 20 років компанія старанно виконує свої завдання, ніколи не зупиняючись на досягнутому. Тому, якщо ви цінуєте свій час та дбайливо ставитесь до техніки, ви можете заправити картридж Canon ось тут. Вартість послуги становить від 149 грн. На сайті діють постійні системи знижок, бонусів та акцій. Один клік, і через декілька годин майстер вже на місці.