Починаючи пошук нової обробки для стін, більшість людей знову зупиняються на шпалерах. На користь таких покриттів можна привести масу аргументів - вони різноманітні, зручні в роботі, довговічні. Грає роль ціна - можна знайти досить недорогі рішення.

Не обмежуйте себе асортиментом міських магазинів. Набагато більше цікавих варіантів вдасться знайти в Інтернеті. 

Шопінг з "Євростиль"

Decori&Decori, Rasch, BN, Grandeco, Marburg - продукція всіх цих виробників доступна по посиланню https://euro-style.kiev.ua/ua. Діапазон цін широкий. Вибирати онлайн шпалери зручно - докладні описи з фото спрощують порівняння. На допомогу відвідувачам завжди готові прийти консультанти "Євростиль".

Відправлення товарів здійснюється по всій Україні. Вибирайте кур'єрський сервіс, спосіб оплати. Дізнатися про акції можно на сайті.

Як вибрати шпалери?

Порівняння починається з виробника, далі оцінюється тип шпалер - сьогодні споживачам доступні крім паперових покриттів бамбукові, текстильні, вінілові. Вибір робиться з урахуванням приміщення, де будуть використовуватися оздоблювальні матеріали.

Для спальні, дитячої рекомендується вибирати шпалери з натуральних матеріалів. У приміщеннях на зразок кухні і ванни будуть потрібні паропроникні і вологостійкі покриття.

Для передпокою і коридору варто вибрати шпалери, які можна чистити. Пов'язано це з підвищеним забрудненням приміщень.

Цікаві ідеї з шпалерами

Необов'язково обклеювати всі стіни однаковими покриттями. Можна купити шпалери https://euro-style.kiev.ua/catalog/oboi двох-трьох типів. Їх прийнято комбінувати за кольором або принтом.

Можна зробити акценти за допомогою шпалер. В цьому випадку їх комбінують з іншими видами матеріалів. Стіни роблять однотонними, а шпалери наклеюють в кілька вертикальних смуг. Іноді їх клеять горизонтально.

Можна виділити шпалерами всього одну стіну або невелику зону - наприклад, за диваном або ліжком.

Іноді шпалери задіють для створення панно. Це витратний варіант, якщо купувати рулони - краще, якщо залишилися залишки з різних колекцій. Можна вирізати з них фрагменти однакового розміру і форми. Потім шматочки шпалер наноситься на стіну по техніці "печворк". Подібні панно доречні тільки в деяких стилях - кантрі, бохо, фьюжн.

Комбінувати шпалери можна не тільки між собою, а й з іншими покриттями - пластиковими і дерев'яними панелями, декоративною штукатуркою, кам'яним облицюванням.