Змішувачі для кухні дійсно перетворилися в один з ключових інструментів на кухні. Хоча їх основною метою як і раніше є подача води, сучасні змішувачі, представлені на сайті - https://zakruti.com.ua, поєднують в собі дивовижний набір зручностей і функціональних можливостей.

Корисні функції сучасних змішувачів

<pПерш ніж приймати остаточне рішення про покупку крана, переконайтеся, що ви в курсі різних доступних функцій і технологій якісної сантехніки. Наприклад існують:

  • Змішувачі з регульованою висотою

Можливість переміщати кран вгору або вниз може бути величезною зручністю з кількох причин. Вам потрібно наповнити водою дійсно високі горщики? Натисніть кнопку і посуньте кран вгору. Ви не хочете без потреби плескатися в раковині? Перемістіть кран в найнижче положення.

  • Акумулятори для фільтрації води

Наскільки смачна (або чиста) ваша питна вода? Установка змішувача для фільтрації води на кухні може допомогти вирішити проблему постійної наявності питної води. Дані змішувачі суміщені з фільтруючим пристроєм. Фільтри необхідно періодично міняти.

  • Напор зі змінним расходом

Деякі змішувачі призначені для економії води, яка досягається за рахунок регулювання потоку води через головку змішувача. Однак бувають випадки, коли вам просто потрібно збільшити потік води для наповнення каструль і подібних завдань. Наявність кухонного змішувача з регульованим натиском дає вам можливість швидко перемикатися між різними потоками.

  • Головки акумуляторів аерації

Головки змішувачів додають повітря в струмінь для більш м'якого розпилення, коли це необхідно. Ви можете використовувати його для очищення ніжних фруктів або інших делікатних речей.

Перш ніж купити змішувач, отримайте чітке уявлення о типах змішувачів, які вам подобаються, в тому числі дізнайтеся про колір і обробку. Подумайте, наскільки ваш вибір відповідає стилю вашої кухні. Визначте, які технології, функції і конфігурація вам потрібні. Вам необхідно знати, яка раковина підійде до вашого змішувача. Якщо ви купуєте новий змішувач і раковину, наприклад, при ремонті кухні або в новий будинок, переконайтеся, що ці елементи сумісні як функціонально, так і естетично (один не пригнічує інший і раковина має правильну кількість отворів під змішувач).

Правильно підібрана сантехніка з Європи не тільки прослужить вам довгі роки, але і залишиться декоративним елементом. У мінімалістичний інтер'єрах не так багато деталей, тому часто саме змішувач може бути їх єдиною прикрасою.