Унікальний гранітний пам’ятник на могилу на замовлення – це данина поваги до померлої людини. Образ померлого завжди та всі пам'ятатимуть по фото. Одне із таких зображень може бути перенесено саме на надгробну плиту. Виготовлення пам'ятників із граніту по сучасних технологіях – це процес, котрий дозволяє це зробити. Своєю чергою рідні та близькі мають обрати фото, оптимальну форму та стиль оформлення пам'ятника таким чином аби можна було далі приступити до облагородження поховання, для того аби місце пам'яті про ту чи іншу людину виглядало якомога кращим чином.

Де саме можна замовити пам'ятник на могилу за доступною ціною?

Ви саме задумується над тим, аби замовити пам'ятник на могилу із граніту від виробника? Для цього зовсім не потрібно робити нічого не реального та такого, що не можна втілити в життя. Зараз хочемо запропонувати вам познайомитися з «MonoGranite». Це популярна в Україні компанія, котра пропонує всім жителям Волинської області гарну можливість за доступними ринковими цінами замовлення стовідсотково якісних та надійних пам'ятників безпосередньо від виробника.

Асортимент компанії «MonoGranite» та її особливості

Для початку відзначимо, що «MonoGranite» – досвідчені та кваліфіковані професіонали своєї справи. Це команда в штаті якої провідні майстри, художники та дизайнери, скульптури та фахівці, а також звісно архітектори, котрі як ніхто інший знають як саме створювати ідеальні 3D моделі пам'ятників. Підприємство успішно працює в цій сфері багато років. За весь час існування компанії на ринку її працівники накопичили величезну кількість знань та напрацювали кваліфікацію, котра сьогодні дає відмінну можливість створювати пам'ятники на могили незалежно від ступеня їх складності.

Серед каталогу пам'ятників із граніту в майстерні представлені десятки варіантів меморіальних виробів. Клієнти можуть як вибирати із уже готових варіантів, так і замовляти виготовлення індивідуальних пам'ятників на будь-який смак та бюджет. Обираючи той чи інший варіант пам'ятника завжди керуйтеся своїми почуттями та асоціаціями із покійним. Робіть все для того, аби якомога краще увіковічнити дорогу для вас людину. Серед асортименту пам'ятників, що їх виготовляють спеціалісти «MonoGranite» нам би окремо хотілося відзначити:

  • одинарні;

  • одинарні класичні/комбіновані/ексклюзивні;

  • подвійні;

  • подвійні класичні/комбіновані/ексклюзивні;

  • дитячі;

  • дитячі класичні/комбіновані/ексклюзивні.

Для виготовлення пам'ятників спеціалісти компанії використовують видобутий на закордонних та українських родовищах камінь. Зокрема зараз ми ведемо мову про граніт, мармур, габро, лабрадорит, базальт та інші види граніту. Для того аби клієнтам було набагато простіше обирати, в каталозі компанії представлена чудова палітра кольорів та відтінків. Це своєю чергою допоможе спростити пошук ідеальних варіантів пам'ятників на могилу, а також стане найкращим варіантом для створення унікальних авторських композицій, що на всі 100% відповідатимуть вимогам клієнтів.

На офіційному сайті «MonoGranite» для клієнтів на кожен виріб розповсюджуються дешеві ціни, гарантована висока якість граніту, а завдячуючи власному виробництву вдається гарантувати доступність асортименту сьогодні, завтра та завжди.

Раптом у вас є до співробітників компанії якісь запитання, почути вичерпні відповіді на них ви завжди зможете набравши спеціалістів «MonoGranite» за номером телефону +38 (068) 362-20-20. Ви також при необхідності зможете написати сюди на пошту – [email protected]