Значення такої інженерної мережі, як каналізація повною мірою можна оцінити лише після її засмічення. Навіть за дотримання умов експлуатації через якийсь час у середині труб формується засмічення. Істотно прискорюють цей процес випадково втрачені ганчірки, скребки, столові прилади. Іноді користувачі спускають у каналізацію предмети, навіть не здогадуючись, які збитки вони завдають системі. Рекомендується уникати попадання в злив волосся, засобів гігієни, недопалків, наклейок з коробок та фруктів. Регулярно потрапляючи в каналізацію, таке сміття формує серйозну пробку. Впоратися з нею засобами для чищення не вийде. Потрібна допомога спеціалістів.

Куди звернутись?

Мешканці Києва, Миколаєва, Одеси та Львова можуть залучити фахівців "МонтажТехСервіс" для усунення забруднення. Про механічне прочищення каналізації вдасться докладніше дізнатися за посиланням mtsewer.com.ua/uk/services/mehanichne-prochishhennya-kanalizaczii/ - тут же є інформація про види послуг та їх вартість. Викликати бригаду додому, офісу чи на підприємство можна у будь-який час доби. "МонтажТехСервіс" має власну аварійну службу, що забезпечує оперативне реагування на виклик.

До переваг компанії відносять:

  • сучасне технічне обладнання;
  • роботи із засміченнями будь-якої складності;
  • гарантія на всі роботи;

У клієнтів є можливість вибору способу оплати - до речі, проводиться розрахунок після виконання завдання.

Що потрібно знати про механічне прочищення?

Це ефективний метод ліквідації засмічення в інженерній мережі. Вдається впоратися із пробкою, яка формувалася кілька років. До речі, можна застосувати метод якщо інженерна мережа затоплена водою. Попередньо відкачування робити не доведеться, що економить час та гроші.

Такий варіант сервісу підходить для очищення каналізацій:

  • промислових;
  • зливових;
  • побутових.

У процесі фахівці використовують спеціальну гнучку спіраль із сталі. Таке виконання дозволяє виробу проходити без проблем всі кути.

Обертання дроту забезпечує електродвигун. Завдяки різноманітним насадкам вдається впоратися із забрудненням будь-якого характеру. Таким чином, вдається прочистити труби довжиною до 100 м. Зверніть увагу на діаметр комунікацій. Дозволяється прочищати труби від 50 до 500 мм. Майстер вибирає оптимальні насадки, щоб усунути відкладення і при цьому зберегти цілісність труб.

Такий спосіб прочищення каналізації вибирають завдяки ефективності. Можна за один раз видалити засмічення – повторно викликати бригаду не доведеться.