Придбання страхування відповідальності перед третіми особами в інтернеті є дуже гарною ідеєю. Перш за все, ви можете ознайомитися з усіма наявними у нас полісами автомобільного страхування та ціною, що відповідає вашому транспортному засобу. По-друге, страховка авто в Луцьку дозволяє порівнювати пропозиції на екрані власного комп’ютера або смартфона, що дає вам повний контроль над тим, що ви купуєте! Ви можете відсортувати результати пошуку на нашому сайті порівняння страхування за ціною, щоб ви могли легко вибрати найдешевші варіанти та знайти пропозицію для себе: вигідна ціна та широкий асортимент автострахування.

Що таке страхування автомобільної відповідальності?

Обов’язкове страхування цивільної відповідальності автотранспортних засобів, запропоноване на сайті PolisBot є основним видом страхування автотранспорту. Відповідно до правил, їх повинен мати кожен власник автомобіля, і не тільки легкового. Страхування відповідальності перед третіми особами – це захист цивільної відповідальності, тобто вашої відповідальності на дорозі як водія. Воно покриває будь-яку шкоду, яку ви завдаєте третім особам, тобто іншим учасникам дорожнього руху. У рамках страхування цивільної відповідальності компанія покриває витрати на ліквідацію збитків як особам, так і майну. Якщо ви спричинили нещасний випадок, ваш страховик виплатить вам компенсацію у разі постійного погіршення здоров’я або необхідної реабілітації. У свою чергу, водій, чию машину ви пошкодили, отримає кошти від вашого страхування цивільної відповідальності, щоб усунути пошкодження його транспортного засобу.

Чи має кожен автомобіль мати страхування відповідальності перед третіми особами?

Так, відповідно до законодавства, кожен автомобіль повинен мати дійсний поліс страхування відповідальності перед третіми особами. Це єдине обов’язкове страхування автомобіля. Він захищає від фінансових наслідків шкоди, яку водій завдав третій особі. Відсутність тут дійсного страхування відповідальності перед третіми особами тягне за собою штраф. Не забудьте придбати страхування цивільної відповідальності на свій автомобіль!

Як швидко купити страхування цивільної відповідальності?

Страховий калькулятор – це дуже швидкий спосіб придбати страхування відповідальності перед третіми особами. За допомогою калькулятора OC ви знайдете для вас вигідну страховку автомобіля за кілька хвилин. Завжди купуйте автострахування простим способом. Не зволікайте і розрахуйте відповідальність прямо зараз!