Спеціальні медичні маски або як їх ще називають хірургічні маски – медичні вироби, котрі досить добре закривають ніс та рот людини, що їх носить, за допомогою фільтра, що захищає від вдихання рідких аерозолів. На сучасному ринку також можна знайти та придбати маски без спеціальних фільтрів. Медична маска є одноразовою та в обов'язковому порядку підлягає після використання утилізації.

Особливості медичних масок

Такі маски необхідно збирати так само як і носові хустинки, що їх ви використали, а саме у пакет, котрий потім можна щільно закрити та викинути до смітника. Найбільш ефективно діють маски впродовж першої півгодини й до години носіння (це залежатиме від інтенсивності забруднення). Основне призначення медичної маски заключається в тому аби зменшувати кількість мокротиння та краплинок слини від хворої людини й тим самим зменшити відстань, що неї відповідно й поширюється вірус від хвороби. Здоровим людям не потрібно ходити по вулиці в масці в той час як особи, котрі мають прояви гострих респіраторних вірусних інфекцій чи застуди, обов'язково повинні ходити в масці.

Коли саме потрібно носити медичну маску?

Можна перелічити декілька ситуацій, коли обов’язково потрібно носити медичну маску. Зокрема серед них:

  • одягати маску, якщо раптом ви почали чхати чи кашляти;
  • якщо вам конче необхідно здійснити догляд за особами, котрі можуть бути/є заражені ковід-19;
  • знаходитеся в приміщені проте, на жаль, не можете дотримуватися соціальної дистанції в два метри;
  • одягаючи маску, пам’ятайте про ретельне миття рук з милом або ж їх обробку спеціальними спиртовмісними антисептиками, що не менші аніж 60%.

До слова, для того аби за найкращою вартістю придбати медичні маски в Україні, обов'язково завітайте на маркетплейс Закупка.ком. Саме тут увазі покупців представлено величезну кількість приватних компаній реалізаторів, котрі продають медичні маски по адекватних цінах. Саме так, ви вірно зрозуміли, Закупка – надійний майданчик, де кожен охочий може знайти не лише медичні маски, але й будь-які інші категорії товарів від надійних реалізаторів.

Стаття створена виходячи з матеріалів маркетплейсу Zakupka.com