Коли машина припиняє рух, у багатьох настає паніка. Ми не рекомендуємо витрачати свій час на дзвінки друзям та спроби самостійно полагодити автомобіль. Просто зателефонуйте в нашу компанію та замовте евакуатор. Максимум через півгодини ви будете вже в дорозі до сервісу або стоянки.

Оперативність вивезення авто

У нашому автопарку є декілька маніпуляторів, лебідкових тягачів та платформ. Ми виконуємо перевезення легкових автомобілів з повним або частковим навантаженням. В нашу компанію ви можете звертатися у будь який час. Ми з радістю допоможемо вам з перевезенням авто.

Що ми пропонуємо?

Ми готові запропонувати вам евакуатор у разі аварії на дорозі чи непередбаченої поломки авто. Основні переваги наших послуг:

1. Робота служби перевезення та евакуації машин працює цілодобово.

2. Можлива доставка автомобіля із будь-якого району.

3. Заявки на евакуацію машин обробляються максимально швидко.

4. Швидке перевезення транспорту з місця або поломки.

5. Повна безпека пересування пасажирів і збереження цінностей, які знаходяться у машині.

6. Надійність та відмінна якість процесу перевезення.

7. Оперативне реагування на заявки та комфортна доставка.

8. Евакуація транспорту з різними пошкодженнями.

9. Гарантія відсутності проблем при евакуації.

Виклик евакуатора – це дійсно оптимальний варіант для всіх, хто опинився в неприємній ситуації на дорозі. Саме тому у вашому бардачку завжди повинен лежати блокнот з номером телефону нашої компанії. Просто зателефонуйте нам, оформіть заявку на сайті або через наш мобільний додаток. Незалежно від обраного варіанта зв'язку, ми гарантуємо подачу техніки без зволікань. Середня тривалість очікування становить лише 10 хвилин.

Наш сайт на якому можна замовити евакуатор: https://evakuator24.rv.ua/

Якісний сервіс по низькій ціні

У нас ви можете як в день, так і вночі замовити послуги евакуатора на найкращих умовах. Незважаючи на низькі ціни, ми пропонуємо високоякісний сервіс, який передбачає:

  • готівковий та безготівковий розрахунок;
  • термінове опрацювання заявок;
  • дбайливе навантаження та доставку;
  • пунктуальність під час попереднього замовлення послуги.

Ми готові запропонувати оперативну допомогу. У нас немає націнок за оперативність та виїзд уночі. Також ми пропонуємо знижки для усіх наших клієнтів. При повторному зверненні до нас ви завжди можете розраховувати на зниження остаточної ціни перевезення. Вартість послуги фіксована і розраховується на момент створення замовлення автоматично. При розрахунках враховуються: дорожня обстановка, параметри автомобіля, час доби, погодні умови і т.д.