Продаж авто – завжди достатньо хвилюючий та клопіткий захід. По-перше, необхідно оцінити приблизну вартість транспортного засобу. По-друге, що не менш важливо, привести авто до належного стану і зовнішнього вигляду: це дозволить встановити оптимальну ціну. І, по-третє, важливо визначити спосіб продажу, який вам найбільше імпонує.

Це може бути автовикуп у Луцьку, об’ява у газеті або на сайті, а також напис на самому ТЗ.

Переваги та недоліки продажу авто через соціальні мережі, сайти

Якщо ви бажаєте продати авто, і термін, у який буде відбуватися цей захід, не має для вас особливого значення, можна скористатися спеціалізованими сайтами або тематичними групами у соціальних мережах.

Таким чином ви зможете призначити бажану ціну транспортного засобу, зробити, наприклад, знижку для покупця, а також продемонструвати фотографії з найбільш вдалих ракурсів.

Але є у такого способу продажу важливий недолік: продаж може зайняти багато часу. У тому разі, якщо цим ресурсом ви не володієте, краще звернутися до компанії, яка здійснює викуп нерозмитненних авто, ТС різних марок у будь-якому стані – від майже нових до автомобілів після ДТП.

Автовикуп: особливості

В Україні до автовикупу відношення поки що достатньо боязке, хоча за кордоном така практика зустрічається набагато частіше, ніж продаж авто за допомогою об’яв.

Автовикупом займаються багато компаній, але не кожна з них може надати вигідні для клієнтів умови: такі, які є у «ShopAvto».

 

  1. Угода відбувається згідно з чинним законодавством, і вона максимально прозора. 

  2. Спеціалісти «ShopAvto» https://shopavto.com/vykup-avto-lutsk/ надають безкоштовні детальні консультації, відповідають на всі питання. 

  3. Ціни на авто – вигідні для продавців. 

  4. Компанія купує різні транспортні засоби у будь-якому стані. 

  5. Продати авто можна швидко: за кілька годин. 

Компанія має багато відгуків від вдячних клієнтів, і працює «на совість»!