Неінфекційний простатит – поширене захворювання, яке завдає чимало проблем сучасним чоловікам. Якщо інфекційний простатит досить легко піддається лікуванню антибіотиками, то з простатитом неінфекційного характеру справи складніші. На допомогу його лікуванню приходять інноваційні методики, наприклад ударно-хвильова терапія ( УХТ).

Медичний центр Awatage у Чернівцях проводить лікування неінфекційного, хронічного та калькульозного простатиту з використанням УХТ та найсучаснішого обладнання. Важливо зауважити, що основна спеціалізація нашого центру – лікування різних недуг за допомогою УХТ.

Клініка Awatage не проводить діагностики урологічних захворювань. Усі програми лікування призначаються виключно на підставі раніше пройденого обстеження та рекомендацій лікаря.

Лікування простатиту та інших урологічних захворювань у Чернівцях

Ефективність ударно-хвильової терапії при лікуванні простатиту неінфекційної природи у медичниому центрі "Аватаж" у Чернівцях

Позитивний та значущий момент – ефективність лікування простатиту у нашій клініці становить 98-100%. Більшість чоловіків, які звернулися за допомогою до клініки Awatage, вже після перших сеансів УХТ відзначають покращення стану.

Після проходження повного курсу лікувальних процедур майже всі пацієнти на довгі роки забувають про те, що таке простатит. Передова методика лікування простатиту може використовуватись у вигляді монотерапії. Другий можливий варіант – паралельно із медикаментозною терапією.

Багатьох пацієнтів цікавить питання, як довго проходить лікування і чи буде боляче під час процедур? Найчастіше для повного усунення застійних явищ у простаті та покращення стану хворого достатньо від чотирьох до семи сеансів УХТ. Перші дві-три процедури вже приносять значне покращення: зникає больовий синдром та інші малоприємні симптоми патології.

Сеанси УХТ не проводяться щоденно. Середня періодичність – один раз на 5-7 днів. Під час лікувальних маніпуляцій шкірні покриви пацієнта не травмуються, не розрізаються, пошкодження не відбувається. Завдяки цьому УХТ відноситься до повністю неінвазивних методів лікування з мінімальною хворобливістю. Під час процедури пацієнт має мінімум дискомфорту. Після сеансів УХТ якісь ускладнення практично ніколи не виникають. Як тільки курс УХТ буде пройдено, пацієнт зможе повернутися до колишнього, повноцінного життя і не згадувати про таке малоприємне явище, як простатит, довгий час.

На що спрямована дія ударно-хвильової терапії?

  • на усунення застійних процесів у передміхуровій залозі;
  • На поліпшення процесів кровообігу та лімфотоку у простаті;
  • на розсмоктування фіброзних утворень;
  • На безопераційне видалення каменів у передміхуровій залозі.

УХТ може використовуватися на різних стадіях перебігу хвороби у пацієнтів різних вікових груп. Навіть у самих, здавалося б, безвихідних ситуаціях, саме сеанси ударно-хвильової терапії приходять на допомогу. Якщо вам поставлений діагноз «застійний простатит» – не варто зневірятися. Поспішайте звернутися до клініки Awatage у Чернівцях, де вам нададуть кваліфіковану медичну допомогу.