Виробник пропонує багатий стартовий набір для свого пристрою GLO Pro. У комплект входить:

  • нагрівальний пристрій для тютюну,
  • мережевий зарядний пристрій,
  • кабель для зарядки USB-C,
  • щіточка для чищення,
  • інструкція з експлуатації.

Сам апарат, пропонований на сайті gorod.cn.ua покритий матовим пластиком з алюмінієвими елементами. Поперек корпусу проходить золотистий обідок, що надає пристрою як якості, так і агресивності. Нагрівач виглядає як невеликий павербанк і ідеально лежить в руці. Цей пристрій має кнопку з підсвіченим краєм, що показує стан заряду або вибраний режим роботи.

На коротшій грані є порт USB-C для підзарядки акумулятора. У нижній частині ви знайдете гнучку пластикову пробку, яка використовується для відведення тепла від пристрою, а також для збору вдихуваного повітря. З протилежного боку, прямо зверху, ви знайдете висувну пробку, під якою є димар для тютюнових паличок.

Спосіб використання

Після попередньої зарядки пристрою, що не повинна тривати більше 70 хвилин за допомогою спеціального настінного зарядного пристрою, ви можете почати перший запуск. Для цього зніміть верхній штифт і вставте в нього тютюнову вставку фільтром вгору. Після розміщення вставки запустіть систему нагріву за допомогою кнопки.

У GLO Pro є 2 режими нагріву на вибір. У першому досить утримувати кнопку 3 секунди, де після початкової вібрації пристрій починає нагріватися, а через 20 секунд інша вібрація буде означати, що пристрій готовий до роботи. Відтепер стандартна сесія триватиме до 4 хвилин, тому ви маєте багато часу, щоб вигоріла вставка. Після закінчення цього часу ви отримаєте мінімальну вібрацію, яка повідомляє користувача про те, що пристрій буде нагріватися ще кілька секунд, а потім він автоматично перейде в режим сну.

Другий режим орієнтований на швидке куріння. Викликаєте його, утримуючи кнопку протягом 5 секунд, і він запускається після двох вібрацій. Час, необхідний для нагрівання, буде скорочено до 10 секунд, а час горіння - до 3 хвилин. Опція швидшого прогріву також різко знижує рівень заряду акумулятора.

Обслуговування та очищення

Вбудованої батареї вистачає до 20 сеансів у стандартному режимі, у змішаному - до 14 сеансів, а у випадку лише швидкого режиму - до 8 сеансів. У разі забрудненого пристрою слід проводити технічне обслуговування обладнання. Для цього скористайтеся щіткою, яка додається до комплекту, і очистіть обігрівач зсередини.