Без диму, без золи, але зі 100% задоволенням від тютюну - все це нагрівачі тютюну, які все частіше стоят поряд з електронними сигаретами, як альтернатива традиційним сигаретам. Доступні нагрівачі тютюну glo pro, glo hyper та hyper+ мають певні додаткові функції, але принцип їхньої роботи однаковий, незалежно від моделі. Як працюють пристрої glo pro, glo hyper+ і який з них є кращим, про це можна дізнатися на сайті: val.ua інформаційного видання «Високий Вал».

Як працює пристрій?

Принцип роботи пристроїв полягає в рівномірному нагріванні табаку до 250-280°C, що стало можливим завдяки інноваційній технології індукційного нагрівання. glo™ - це сучасна альтернатива, без горіння та диму. Пропонує безліч варіантів та смаків, змінює спосіб насолоди тютюном та відкриває світ, повний можливостей. Пристрої glo pro, glo hyper+ відрізняються дизайном та функціональністю.

 Особливості пристроїв:

1. Пристрій hyper+представляє нову оптимізовану технологію нагрівання тютюну у стильному дизайні. Комбінуйте кольори, змішуйте текстури та створюйте свій власний стиль. Ви можете насолоджуватися розширеними можливостями, коли захочете одним натисканням кнопки.

2. Пристрій glo pro використовує найсучасніші технології, вони мають елегантний дизайн, прості у використанні і мають інтуїтивно зрозумілу функціональність. З однією зарядкою можна насолоджуватися кількома сеансами навіть без перерви.

3. Пристрій glo™ hyper + відрізняється стильним дизайном, доступним у 4 нових кольорах. Крім того, режим Boost дозволяє контролювати інтенсивність кожного сеансу одним натисканням кнопки. Використовуйте його щоразу, коли хочете отримати ще більше вражень. glo™ hyper + можна використовувати лише з витратними матеріалами neo gama. Крім того, у вас є можливість купити стіки neo на вибір, щоб доповнити враження від glo вашим улюбленим смаком. В асортимент стіків входять багаті смаки та дивовижні суміші.

Різниця між пристроями не така очевидна, тому що моделі практично ідентичні. Особливості моделей складаються в стильному дизайні, роз'ємі type-c для швидкої зарядки, розмірах пристроїв. Пристрої Glo hyper та hyper + сумісні виключно з витратними матеріалами neo™. Придбати пристрої можна у фірмових магазинах та торгових точках glo, а також замовити на офіційному сайті бренду.