Зміст

  1. На що звернути увагу при виборі

  2. Ціни на страховку у Києві

  3. Купити ОСЦПВ у Києві

На що звернути увагу при виборі

Про вибір страхування на авто є дуже багато інформації, наприклад, https://www.autocentre.ua/ua/avtopravo/strahovanie/kakuyu-strahovuyu-luchshe-vybrat-v-kieve-1347649.html, та все одно не буде зайвим ще раз розповісти, як слід обирати автоцивілку та на що звертати увагу. Почнемо з того, що оформлювати ОСЦПВ слід принаймні щороку. Страхування цивільно-правової відповідальності є чинним рік, якщо за цей період не було аварій та страховка не вичерпала свої ліміти відшкодувань. 

Страховка чинна на всій території України. За кордоном вона не діє. Юридичну силу має лише оригінал страховки, підробка не захистить вас від збитків, штрафів тощо. Купляти фальшивий поліс ОСЦПВ щоб заощадити на страховці - це як викидати гроші на вітер, бо ніякого значення він не має.

Особливо у великих містах, таких як Київ, автоцивілка має бути вибрана ретельно та уважно. Треба приділити увагу тому, яку страхову компанію ви обираєте, прочитати відгуки про неї та дізнатися її рейтинги від різних незалежних ресурсів, в ідеалі за декілька періодів. Так ви зможете зрозуміти динаміку її розвитку. 

Важливо щоб страхова компанія мала акредитацію, мала чинну ліцензію на необхідний вам вид страхування та мала достатньо активів для того, щоб виконувати свої обов'язки. 

Ціни на страховку у Києві

Через те, що на вартість страховки впливає те, де прописан власник транспортного засобу, ОСЦПВ у Києві  коштуватиме дорожче, ніж для мешканців інших міст. Также вартість страховки залежить від того, на який транспорт оформляється поліс, який об'єм двигуна від має, з якою франшизою, чи має водій пільги та чи використовує машину у таксі.

Поліси з франшизою дешевше ніж ті, що мають повне покриття. Чим більша франшиза - тим дешевша страховка. Але у великому місті, де підвищений ризик аварії, не рекомендується заощаджувати на страховці. А навпаки, не зайвим буде оформити на додаток до поліса автоцивілки ще й ДЦВ. Це добровільна цивільна відповідальність, яка збільшує ліміти страхового відшкодування до 1 млн грн. У разі аварії лімітів ОСЦПВ не завжди досить для відшкодування збитків. Та при наявності ДЦВ водієві не доведеться сплачувати різницю з власних коштів, її покриває поліс ДЦВ. А коштує він не дорого, приблизно 100-200 грн.

Купити ОСЦПВ у Києві

Якщо вам треба купити страховку в Києві радимо перед придбанням порівняти вартість страховок за допомогою безкоштовного агрегатора, щоб знайти найвигіднішу пропозицію за ціною та опціями. Електронний поліс автоцивілки дуже зручний, та його неможливо підробити. А оформляється страховка дуже швидко і легко. Спробуйте!