Для того, щоб мати змогу обслуговувати різні підприємства, адміністративні установи у багатоповерхових будинках, наша компанія пропонує замовити ліфти для малих вантажів.

Справа йдеться про підйомники, призначені для монтажу у ресторанах, готелях, складах, торгових центрах та інше. Подібні вантажні підйомники, ще називаються міні-ліфтами, їх можуть використовувати навіть у будинках за містом. Підходять для того, щоб транспортувати їжу, предмети побуту та інше.

Процес монтажу таких ліфтів, дозволять якнайкраще оптимізувати роботу того персоналу, що знаходиться у будівлі. У такому випадку чудово економиться час, приділяється увага клієнтам, якщо це, наприклад, ресторан.

Вантажопідйомність таких ліфтів, як правило, досягає від ста до двохсот п’ятидесяти кілограмів. Завдяки ним покращується робота вантажників, ризик отримати травму стає набагато меншою.

Не останню роль виконує наявність привабливого зовнішнього вигляду у таких ліфтах. Кабіну оздоблюють нержавійкою, завдяки чому можна не боятися контакту з сіллю чи кислотою.

В нашій компанії можна замовити ліфти, що йдуть у комплекті з шахтою, чи окремо для проведення монтажу у вже наявну шахту ліфту.

 

Основні переваги використання малих ліфтів

Перед тим, як замовити подібний варіант ліфту, розглянемо переваги, на які можна розраховувати при наявності:

  • Такий ліфт працює тихо і безшумно;
  • Енергоспоживання тут мінімальне, а розміри компактні;
  • Кабіна має високу стійкість до корозії, а саме обладнання коштує відносно недорого;
  • Для того, щоб забезпечити технічне обслуговування, знадобиться не так багато витрат;
  • Робочий процес персоналу оптимізується, а монтаж швидкий, так само як і модернізація обладнання.

Для того, щоб оформити замовлення на постачання малого ліфту, необхідно заповнити форму на нашому сайті. Також можна подзвонити менеджеру за вказаними телефонами, і задати усі запитання, що цікавлять.

Беручи до уваги отриману від клієнту інформацію, можна буде підібрати оптимальний варіант малого вантажного ліфту з найкращим дизайном та характеристиками технічного типу.

Наші спеціалісти зроблять все необхідне для того, щоб клієнт отримав найкращий варіант ліфту для перевезення малих вантажів. Звертайтеся до нас у зручний час і тут будуть раді виконати необхідні роботи. Якщо у вас ще лишилися питання, то можете сміливо задавати їх консультантам.