Батьківщиною піци визнано Неаполь, тому піцу назвали неаполітанською, і вона до смаку значно відрізняється від піци, приготовлених в інших регіонах Італії. Піцу в Неаполі створили 500 років тому, і з того часу рецептура її виготовлення не змінилася. Неаполітанська піца по праву вважається найбільш затребуваною та популярною піцою. Замовити смачну італійську піццу з доставкою в Тернополі ви можете за посиланням https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/!

Особливості неаполітанської піци

Найбільш засекреченим інгредієнтом для приготування піци є мука. Зазвичай вибирають грубого помелу або рафіновану муку, що має позначення «0». Інший сорт позначений «00» і це борошно надає тесту неповторного аромату смаку. Якість борошна має бути найвищою від цього залежить еластичність тесту.

Замішуючи тісто треба дотримати баланс борошна дріжджів. На 1 літр води береться 3 г свіжих дріжджів, 1,4 кг борошна, яке додають 56 г солі.

Бажаєте скоштувати смачну піцу на вершковому соусі? У такому разі вам варто скористатися пропозицією компанії Sushi/pizza39!

Щоб добре підійшло, після замісу тісто треба тримати при температурі +23С. Тісто, що підійшло, треба помістити в дерев'яні ящики і дати час, щоб воно «відпочило».

Багато піцерій Неаполя для зберігання тіста використовують спеціальні камери, в яких температура і вологість є ідеальними для тесту. У цих камерах тісто може зберігатись протягом доби. Саме така витримка тіста робить його у випічці повітряним та пористим.

Тісто можна навіть заморожувати, воно не втрачає при заморожуванні своїх смакових якостей.

Печуть піцу тільки в дров'яних печах, які побудовані так, що мають низьку баню. У такій печі температура може розігрітися до +400С. За такої температури піца випікається за одну, півтори хвилини. Середина піци залишається м'якою, а борти добре піднімаються і покриваються золотистою скоринкою.

Інгредієнти для начинки

Щоб піца вийшла справді неаполітанською, всі інгредієнти для її начинки мають бути лише італійськими, до яких належать:

- Сир Моцареллла, виготовлений з молока чорних буйволиць.

- Соус на томатах.

- Листя зеленого базиліка.

Як приготувати неаполітанську піцу вдома

У звичайній духовці піцу неможливо спекти, щоб підняти температуру, використовують пекарський камінь, який можна купити у великих господарських магазинах. Краще вибирати пекарський камінь із вогнетривкої глини. Його поміщають у духовку і він, нагріваючись, здатний підтримувати високу температуру, необхідну випічки піци.