Ноутбуки серед сучасної комп’ютерної техніки давно йдуть поруч зі стаціонарними комп’ютерами, не уступаючи останнім у потужності та технологічним можливостям. Їх часто використовують не тільки для роботи. Ноутбуки купляють для навчальних закладів, для розваг, для роботи з різними мультимедійними програмами і таке інше. Різноманітність сучасних ноутбуків може вразити уяву найвибагливішого споживача. Однак часто при покупці ноутбука виникає проблема вибору. Зокрема вибору конкретного виробника. Адже це насамперед впливає на ціну гаджета.

Популярні виробники ноутбуків

Цікаві ціни на ноутбуки, як правило, розповсюджуються  на пристрої, які були зроблені під всесвітньовідомими брендами. Так, на сьогоднішній день найпоширенішими марками ноутбуків є:

  • Acer. Ноутбуки призначені для роботи, ігор, перегляду відео та інших цілей. Одна з найпоширеніших марок у світі.
  • Dell. Американські ноутбуки, які відомі своєю якістю.
  • Lenovo. Бюджетний варіант, який, однак вирізняється широким програмним забезпеченням.
  • Asus. Ще одна популярна у світі марка ноутбуків. Їх насамперед використовують для роботи. Є багато бюджетних моделей. Вирізняються своїм стильним зовнішнім виглядом.
  • Apple. Ця марка не потребує зайвої реклами. Флагман сучасної електроніки, який задає курс для розвитку всієї індустрії електроніки у світі. Їх ноутбуки є найпоширенішими у світі. Єдиний їх недолік — зависока ціна.
  • HP. Ще один американський виробник, який випускає якісні ноутбуки для будь-яких потреб.

Купити ноутбук за привабливими цінами можна, якщо перейти за посиланням https://itmag.ua/ua/catalog/noutbuki. Воно веде до каталогу електроніки itmag.ua. На сайті представлені різноманітні ноутбуки, які відповідають усім сучасним потребам рядового та професійного користувача. Вибрати той чи інший ноут можна самостійно. У разі виникнення труднощів або запитань завжди звернутися за допомогою до онлайн-консультанта. Оплата проводиться різними методами. Періодично магазин проводить знижки та акції.