Компанія ОДР Україна - виробник дорожньої огорожі.

 

Наші добре зарекомендовані рішення для автодоріг для використання на дорогах загального користування. Дорожня огорожа забезпечує безпеку людей та інфраструктури на будівельних майданчиках, за дотримання заходів безпеки на дорогах, а також під час тимчасового захисту схилів та каменепадів. будівельні майданчики, тимчасові перекриття доріг, заходи та інші області. Швидка установка системи бар'єрної огорожі від ОДР Україна у поєднанні з високим споживанням енергії є ідеальним рішенням для безлічі різних додатків.

 

Бар'єрна огорожа використовується для зупинки неконтрольованих транспортних засобів:

з'їзд з дороги та зіткнення з придорожніми перешкодами, у тому числі на схилах (придорожні перешкоди)

перетин шляху транспортних засобів.

Вони призначені для перенаправлення транспортного засобу і мають меншу серйозність, ніж придорожня небезпека, що захищається ними. Існує три основні типи бар'єрів безпеки (але в рамках цих типів існують різні системи, які мають власні специфічні характеристики продуктивності).

Гнучкі бар'єри виготовлені з троса, що підтримується між ламкими стовпами. Гнучкі огорожі можуть бути найкращим варіантом для мінімізації травм пасажирів транспортних засобів, однак вони можуть становити небезпеку для мотоциклістів. Ці бар'єри відхиляються більше, ніж інші типи бар'єрів, і їх необхідно відремонтувати після удару, щоб зберегти їхню здатність перенаправляти.

Напівжорсткі огородження зазвичай виготовляють із сталевих балок або рейок. Вони відхиляють менше, ніж гнучкі бар'єри, тому їх можна розташувати ближче до джерела небезпеки, коли простір обмежений. Залежно від дії ці бар'єри можуть перенаправляти вторинні дії.

Жорсткі огорожі зазвичай роблять із бетону і не прогинаються. Жорсткі огородження слід використовувати лише там, де немає місця для прогину напівжорсткого або гнучкого огородження. Жорсткі огорожі часто використовуються на ділянках дорожніх робіт великого обсягу для захисту дорожніх робітників або інших учасників дорожнього руху, особливо там, де інший тип огорожі очікує на ремонт. В даний час (залежно від їхньої висоти та інших характеристик) вони забезпечують найвищий рівень захисту від важких транспортних засобів. Найчастіше після удару ці бар'єри мало вимагають обслуговування.

Наші дорожні огорожі забезпечують безпеку людей та інфраструктури на будівельних майданчиках, тимчасових перекриттях доріг та інших місцях. Швидка установка системи в поєднанні з високим споживанням енергії є ідеальним рішенням для безлічі різних додатків. Система пройшла всі випробування на відповідність до вимог автоспорту.

 

Більшість переваг використання бар'єрів полягає у зниженні серйозності ДТП. Хоча аварія все ж таки може статися, вона, ймовірно, матиме безпечніші наслідки, ніж зіткнення з об'єктом, який захищає бар'єр.