Ділимося сьогодні основними порадами та прийомами, рекомендованими викладачами з вокалу для всіх, хто любить караоке. Цим порадам слідують навіть професійні співаки, щоб досягти найкращих результатів!

Ознайомитися з перевагами відвідування караоке клубу Split у Львові ви можете за посиланням https://www.split.lviv.ua/karaoke/about-karaoke.html!

Вирушаючи в караоке, потрібно пам'ятати основні принципи, якщо не хочете втратити голос наступного дня або просто не відчувати ніяковості після того, як закінчите співати.

Практикуйтесь

Караоке придумали для розваги, не варто ставитися до нього як до іспиту, але якщо ви хочете стати кращим - знайдіть спосіб практикуватися.

Якщо ви не плануєте брати уроки вокалу, на YouTube є багато відео для тренування голосу. Регулярні вправи зміцнять ваш голос і покращать витривалість. Крім того, вони підвищать вашу впевненість у собі, ви знатимете, що у вас виходить.

Вивчіть особливості свого голосу

Уникайте пісень, які не підходять для голосу. Наприклад, якщо ви не маєте вокального діапазону в чотири октави, складно співатиме пісні Фредді Мерк'юрі. З іншого боку, в караоке можна все навіть такі експерименти!

Будьте спокійні та впевнені в собі

Більшість професійних співаків нервують перед виступом, це неминучий наслідок викиду адреналіну. Почніть свій шлях до великої аудиторії з пісень із сім'єю та друзями у невеликому залі караоке-клубу. Клуби-караоке славляться своїми затишними та професійно обладнаними VIP-залами.

Алкоголь - тільки в міру

Караоке і алкоголь - це свого роду синоніми, однак, краще пам'ятати, що іноді кілька зайвих коктейлів відокремлюють приємний вечір від вечора, який хочеться швидше забути.

Слідкуйте, щоб не пересихало горло

Нікому ще не вдалося взяти високу ноту, коли пересохло у горлі. Але склянка води прямо перед співом не надто допоможе вашим зв'язкам.

Якщо ви п'єте воду через соломинку, вас довше не мучитиме спрага, а якщо з'їсте диню або покладете диню у воду, горло не пересихатиме ще довше.

Ще один спосіб, який використовується професійними співаками, який можна взяти на озброєння: взяти чашку чаю та вдихати пару протягом кількох хвилин перед виступом. Це чудовий спосіб зволожити голосові зв'язки. Головне - не обпіктися, чай не повинен бути занадто гарячим!

Караоке - це завжди чудовий настрій

Навіть якщо ви не вмієте співати, просто порадуйте, розкрийте свою індивідуальність. Якщо ви помилитеся в словах чи нотах, люди забудуть про це, не зациклюйтесь. Ваше головне завдання у караоке – добре провести час.