Перше, про що варто задуматися, вибираючи квартиру в новому будинку — оцінка надійності підрядника. Пропонуємо вам докладний чек-лист перевірки надійності забудовника, яким ви можете скористатися.

Ознайомитися з умовами придбання квартири у ЖК “Рівер Сіті” класа “Комфорт+” ви можете за посиланням https://river-city.com.ua/!

Перевірте наступні документи:

  • Чинний дозвіл на будівництво;
  • Документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку (свідоцтво власності або договір оренди);
  • Проектна декларація. Перевірте, чи офіційний забудовник, кількість і технічні характеристики всіх об'єктів, в т.ч. паркінгів та соціальної інфраструктури, а також їх терміни введення в експлуатацію;

Ретельно вивчіть договір пайової участі: план квартири, її розташування на поверсі, кількість поверхів у будинку, площа приміщень, стіни та перекриття тощо. Обов'язково перевірте призначення приміщення (воно має бути житловим).

Тип оздоблення, наявність ремонту

На сьогоднішній день не існує єдиних нормативів за назвами видів обробки, тому завжди уважно читайте проектну документацію — різні забудовники під одним оздобленням можуть мати на увазі різні речі.

Квартири без обробки/з чорновим обробкою звичайно обійдуться вам дешевше, але доведеться витратити гроші і час на ремонт, що може вийти дорожче за саму вигоду при покупці. Однак якщо брати квартиру в передчистовій/чистовій обробці теж можна помилитися, т.к. якість обробки може залишати бажати кращого (залежно від забудовника) і доведеться все переробляти. Тут вирішувати вам, який варіант є кращим.

Новобудови дають усадку перші 3 роки, так що не варто надто вкладатися в ремонт, спочатку можна зробити бюджетний варіант і підкопити грошей на ремонт мрії.

Як правильно вибрати планування

Дотримуйтесь наступних порад при виборі квартири:

  • Адекватно оцінюйте кількість необхідної площі всіх членів сім'ї. "У тісноті та не в образі" триватиме не довго, і якщо у кожного не буде свого особистого куточка, то рано чи пізно розпочнуться конфлікти.
  • Вибираючи студію або європланування (квартири з кухнею-вітальнею) необхідно подбати про якісну та потужну витяжну систему, т.к. запахи з кухонної зони (не завжди приємні) поширяться по житловій зоні і в'їдатимуться в меблі.
  • Вибираючи квартиру уникайте кімнат нестандартних форм (ідеальна форма кімнати – квадрат або прямокутник). Такі кімнати часто бувають нефункціональними, можуть виникнути проблеми з розміщенням меблів і простір використовуватиметься не повністю.