ДСП і МДФ плити переживають черговий ренесанс. Їх технічні параметри систематично підвищуються, тому вони стали одним з основних матеріалів, які зазвичай використовуються в будівництві. Основними користувачами плит, пропонованих на сайті https://tomek.lviv.ua/ є меблева, столярна та дизайнерська промисловість. Останнім часом ці плити почали використовувати в будівництві човнів та плавзасобів. Варто підкреслити, що плити на основі дерева – це напівфабрикат для всіх галузей промисловості, який потребує як обробки, так і доопрацювання.

Використання ДСП

У роки, коли пропозиція деревини була необмеженою, більшість меблів, стінових панелей та дерев’яних аксесуарів виготовлялися з масиву, після його термічної обробки. ДСП значно знизила вартість кінцевого продукту. Вони багаторазово збільшили використання деревних матеріалів у багатьох галузях, де використання деревини було неможливим або просто надто дорогим. Варто додати, що використання ДСП в меблевій промисловості дозволяє використовувати інші матеріали, такі як скло і пластик, які доповнюють один одного при виготовленні кінцевого продукту.

Ці плити широко використовуються в:

  • будівництві,
  • суднобудуванні,
  • дизайні,
  • театрах,
  • кінотеатрах,
  • концертних і спортивних залах,
  • для спорудження брандмауерів, шляхів евакуації для захисту людського життя.

Для укладання підлоги в сучасних спортивних залах використовуються тільки вологостійкі ДСП. Так само, щоб покращити акустику в філармоніях, операх і театрах, панелі зі спеціально виготовлених платівок дозволяють створити кращі ефекти. Дошки цього типу, поряд з багатьма іншими матеріалами, плитами МДФ, кромками, ламінатом, кухонними стільницями, гнучкої фанери є в складській пропозиції нашого підприємства.

Технічні та якісні вимоги до плит

Застосовані стандарти та вимоги будівельної і меблевої промисловості нав’язали певні стандарти, які систематично підвищуються в 21 столітті. Першочергову роль у цих вимогах відіграє необхідність охорони здоров'я та навколишнього середовища. Дошки та кінцевий продукт, виготовлений з них, повинні забезпечувати легку переробку – відновлення матеріалу для повторного використання. Дошки виготовляють із пресованих тришарових насипів стружки на суцільних лініях або багатошарових пресах. Виготовлені таким способом плити забезпечують належну стійкість до розривів та інших механічних пошкоджень, а також необхідну для них вологостійкість.