Питання безпеки людини зараз стоїть досить гостро, тому, щоб зберегти своє життя та здоров’я, треба бути готовим для всього. Електрошокер – це надзвичайно корисний прилад, який дає змогу захиститись від нападу злочинників, або, наприклад, відлякувати агресивних безпритульних собак, не завдавши серйозної шкоди стану їх здоров’я. Застосування електрошокера у небезпечних ситуаціях дає вам змогу виграти цінний час, щоб врятуватись.

Електрошокери використовують навіть у фермерських господарствах, щоб забій тварин був більш гуманним.

Якими можуть бути шокери?

Існує декілька різновидів шокерів.

Класичні шокери мають форму моноблоку, вони компактні та потужні. Яскравим прикладом є шокер ОСА, який має доступну вартість та функціонал. Усі моделі оснащені ліхтариком, тому їх зручно використовувати, наприклад, взимку, в умовах браку світла. Потужність таких шокерів дозволяє вразити нападника навіть через товстий шар зимового одягу.

Шокери – ліхтарики та шокери дубинки часто застосовуються працівниками охорони та поліції. Адже вони можуть освітлювати місцевість, мають високу потужність струму, а також їх можна використовувати, щоб наносити удари, в якості дубинок.

Є також шокери вигляді пістолету, які здатні влучити в супротивника дистанційно, на відстані до 5 м.

Жіночі шокери або ж шокери у вигляді телефону, зовні мають вигляд звичайного мобільного телефону, або ж, наприклад, брелоки. Вони не викликають жодних підозр, тому їх можна спокійно проносити в сумочці навіть у літак або у клуб.

Кожен може обрати пристрій за власними вподобаннями, в залежності від характеристик прибору, його вартості тощо. Якщо ж виникають складності, консультанти залюбки допоможуть вам зробити правильний вибір.