Неправильне харчування може викликати дефіцит вітамінів та мінералів, що призводить до низки порушень функціонування організму та погіршення самопочуття. Поповнення дефіциту благотворно впливає на здоров'я, включаючи підтримку належних функцій. У період активного зростання діти повинні отримувати необхідну кількість вітамінів та мінералів для правильного розвитку. Супрадин – визнаний у всьому світі бренд вітамінів, підкріплений досвідом компанії Bayer. Це магічне драже для дітей, що включає набір вітамінів, необхідних для поповнення енергії. Supradyn для дітей зручна форма драже. На сайті бренду Супрадин є корисна інформація про користь вітамінного комплексу, де супрадин магічне драже для дітей має опис більш докладно для кожного.

Багатий набір вітамінів та мінералів, які необхідні організму щодня. Вітаміни С, В6, В12, біотин, ніацин, рибофлавін, тіамін, пантотенова кислота, магній, мідь, марганець, йод, кальцій, залізо сприяють правильному розвитку дитини. Лецитин, сприятливо впливає на розумову діяльність дитини, знімає розумову напругу. Драже актуальне для вибагливих дітей, які отримують незбалансоване харчування. Вітаміни добре впливають на дитячий імунітет. Діти менше хворіють, якщо регулярно приймають ці харчові добавки. «Супрадин» – справжня скарбниця вітамінів та мінералів [1; 2].

Склад чарівних драже Supradyn Kids Magic:

  • сироп глюкози; цукор; ацетильований та окислений крохмаль; мальтодекстрин; аскорбінова кислота (вітамін С); ніацинамід (вітамін В3); сульфат цинку, ціанокобаламін; холекальциферол, піридоксину гідрохлорид (В6); ретинілпальмітат (вітамін А), фітоменадіон, йодистий калій, лимонна кислота; харчовий фарбник, ароматизатор.

Зручна форма не вимагає від дитини додаткових зусиль для того, щоб жувати та ковтати вітаміни. Приймати цей вітамінний комплекс можна практично у будь-якому віці від 3 до 15 років. Чарівні драже приймають з 3 до 7 років, належить розжовувати по 2-3 драже, а старшим дітям - по 3 жувальні таблетки на день.

Біологічно активна добавка не може використовуватися як заміна різноманітного харчування. Для отримання позитивного ефекту добавку слід приймати відповідно до рекомендацій. Драже Супрадин Кідс допоможуть вашій маленькій дитині поповнити запас необхідних мікро- та макроелементів, забезпечать повноцінний розвиток.   

 

1. https://lpi.oregonstate.edu/mic/minerals Oregon State University. Linus Pauling Institute. Micronutrient Information Center. 

2.Patricia T. Alpert. The Role of Vitamins and Minerals on the Immune System. Home Health Care Management & Practice 2017, Vol. 29(3) 199–202