Бажаєте отримати від будь-якої подорожі незабутні враження? Тоді вам потрібно підготуватися до поїздки заздалегідь, щоб не втратити можливість побачити та почути найцікавіше! Головне, що вам знадобиться – гарний настрій, хоча б приблизний план подорожі та екскурсії Чернігівщиною, якщо ви зібралися у цю унікальну область України.

Як обрати гіда?

Чернігівщина – таємничий, нерозривно пов’язаний з історичними перипетіями регіон, який вабить туристів з усієї країни та із-за кордону. Чернігівщина туристична дозволяє оглянути старовинні будови, зайнятися активним відпочинком, отримати насолоду від прогулянок по парках та лісам, поласувати смачною їжею у найкращих ресторанах тощо.

Чи потрібно замовляти екскурсії? Якщо ви не бажаєте пропустити щось цікаве – так! Обираючи свого провідника слід звернути увагу на деякі аспекти.

По-перше, подивіться профіль спеціаліста, та дізнайтеся, як давно він проживає у певному регіоні, місті. По-друге, одразу ж дізнайтеся, якою мовою проводиться екскурсія, чи є можливість звернутися до перекладача тощо.

По-третє, що має не менше значення, зверніть увагу на стиль викладання гідом інформації, його досвід, життєві погляди та інтереси.

Креативність – не на останньому місці, тому уважно подивіться відгуки. Вам потрібно замовлення екскурсії в Чернігів? Тоді буде цікаво побувати у деяких «таємних» місцях, а не пробігти звичайним маршрутом, та послухати перелік подій та дат! Гарний гід має у своєму арсеналі декілька маловідомих локацій, та безліч захоплюючих історій.

Підготовка екскурсії

До екскурсії краще підготуватися заздалегідь: зв’яжіться з гідом, та виясніть для себе деякі питання.

  • Запит для гіда повинен бути максимально деталізований, щоб він міг зрозуміти: що саме ви бажаєте побачити, скільки людей у групі тощо.
  • У приватних гідів є індивідуальні програми, у які можна додати ваші персональні побажання. Наприклад, візит до конкретного ресторану, екскурсію на дах, майстер-клас та ін..
  • Зверніть увагу на практичні деталі: які речі потрібно взяти на екскурсію, скільки буде продовжуватися екскурсія тощо.
  • Дізнайтеся, яка саме буде екскурсія: пішки, велосипедна, автомобільна. Якщо це автобусна поїздка, можете попросити гіді надати вам фото транспорту.
  • Уточніть, що саме той чи інший гід буде проводити екскурсію, а не його помічник, агент тощо.

Навіщо потрібні екскурсії?

Деякі туристи надають перевагу самостійному вивченню різних місць, інші – завжди замовляють послуги гідів Чернігівщини. Як у першого, так і у другого варіанта є свої переваги та недоліки.

Сам собі режисер

Якщо ви вивчаєте локацію самостійно, у вас є більше свободи руху: можна змінювати маршрут коли та як буде завгодно.

Проміж тим, ви навряд зможете побачити різні «таємні» місця, про які знають тільки досвідчені гіди.

Замовити екскурсію

Якщо замовити екскурсію в Чернігові на сайті «Чернігівщина туристична», ви отримаєте найцікавішу інформацію та незабутні враження від подорожі. Те, що ви могли подивитися та дізнатися за декілька днів, гід розповість і продемонструє вам лише за декілька годин! У ті локації, які найбільш сподобалися, завжди можна повернутися.

Участь у цікавій екскурсії дозволяє з головою поринути у процес, майже перенестися крізь століття та дізнатися багато дивних подробиць з історії місць, будівель, природних заповідників тощо. Відповідальний гід завжди підготує для туристів щось незвичайне, буде намагатися вразити та подарувати вам гарний настрій!