В наш час купити криптовалюту не складе труднощів навіть для початківця в цій сфері. Наразі існує дуже багато зручних інструментів, які роблять наше життя простішим. У цій статті ми розповімо вам, як купити криптовалюту в Україні.

Методи купівлі цифрових монет

  • Централізовані біржі

  • Децентралізовані біржі

  • Безпосередньо у іншої людини

  • Крипто банкомати

Централізовані біржі

Мабуть, найпопулярнішим і найзручнішим способом купити криптовалюту це скористатися послугами централізованої біржі. В Україні працює багато гідних майданчиків, одним із таких є WhiteBIT. Якщо у вас є картка Monobank, то ви можете поповнити свій депозит без комісії. Для інших банків вона також невелика і становить всього 0,7%. Це найзручніший і найбезпечніший спосіб купити криптовалюту.

Для того, щоб користуватися всіма можливостями централізованих бірж, вам необхідно створити обліковий запис і за бажанням пройти процедуру KYC.

Децентралізовані біржі

Купити криптовалюту в Україні можна ще й на децентралізованих біржах. Якщо у вас є гаманець і будь-яка цифрова монета, то ви можете її обміняти без реєстрації на одному з децентралізованих майданчиках (Uniswap, Sushiswap, Whiteswap і т.д.). Комісії тут залежатимуть від блокчейну, на якому працює біржа. Децентралізована біржа це по суті розумний контракт, який є посередником між користувачами.

Безпосередньо у іншої людини

Ви можете купити криптовалюту у свого друга або когось із знайомих, але краще не робіть цього з абсолютно незнайомою людиною. У цьому випадку існує досить високий ризик того, що інша сторона обдурить вас. На питання як купити криптовалюту напряму, немає однозначної відповіді, тому що вам у будь-якому разі знадобиться посередник. А це суперечить базовим принципам цифрових монет.

Біткоїн банкомат

Ви можете купити Bitcoin використовувати крипто банкомат. Проте варто враховувати його переваги та недоліки. Тут ви можете купити цифрові монети без пред'явлення посвідчення особи. Однак, ви зіткнетеся з лімітом BTC, який ви можете купити за один раз.

Якщо ви хочете знати яку криптовалюту купити можна в банкоматі, то частіше за все, вибір тут буде обмежений декількома найпопулярнішими монетами.

Після прочитання цієї статті ви знаєте якнайшвидше купити криптовалюту в Україні. Вибирайте той спосіб, який найбільше підходить під ваші потреби, але найпростіший і найзручніший це централізована біржа.