Коли гарячої води в будинку немає, ні про який комфорт навіть мови йти не може. Складними і трудомісткими стають самі звичайні речі – будь то миття посуду або водні процедури. А якщо в будинку є маленькі діти, то без гарячої води взагалі нікуди! Простим рішенням проблем з теплою водою може стати накопичувальний електричний нагрівач, який ми всі звикли іменувати бойлером. У цій статті ми поговоримо про те, як вибрати бойлер і не розгубитися серед такого великого асортименту, а також звернемо увагу на особливості різних моделей нагрівачів.

Розширювальні баки львів купити можна в нашому інтернет магазині.

Види бойлерів

Бойлерами прийнято називати водонагрівачі накопичувального типу, що складаються з резервуара-термоса і тена в якості нагрівального елемента. Принцип їх роботи полягає в плавному нагріванні води в резервуарі до температури близько 70 градусів і її автоматичному підтримці на заданому рівні.

Придбати водонагрівач можна в розділі нашого сайта купити водонагрівачі львів ціни.

Види бойлерів залежно від способу нагрівання:

Газові – такі бойлери зазвичай мають великі габарити і призначені для нагріву води великих обсягів. Часто їх встановлюють у великих заміських будинках або в багатокімнатних квартирах, щоб забезпечити гарячою водою велику родину.

Електричні – це найпопулярніші бойлери на увазі їх надійності і простоти установки. Теплоізоляційний шар для захисту від тепловтрат може мати товщину до 5-10 див. Всередині бака встановлюється магнієвий анод, який оберігає бойлер від корозії, проте він вимагає періодичної заміни. Саме такі бойлери пропонує інтернет-магазин опалення.

Крім того, існують наступні типи бойлерів:

Бойлери відкритого типу (безнапірні) – дозволяють користуватися гарячою водою при слабкому тиску води в системі, тому їх встановлюють як додаткове джерело гарячої води в квартирах з центральною подачею гарячої води, де часто мають місце проблеми з тиском.

Бойлери закритого типу (напірні) – найбільш широко поширені.