Що таке любов? Мабуть, скільки існує на світі людей, стільки є і визначень цього світлого, а часто і не дуже світлого, а темного й гріховного почуття. Вона окрилює і знищує, змушує страждати і ревнувати, але за мить підносить нас до неба,  спонукає до рішучих кроків і часто штовхає нас до необдуманих вчинків. Такі різні тези, але всі вони – правдиві.  

Що таке справжнє кохання і чи існує воно?

Існує три типи людей, які вважають:

1. Це найкраще, що може трапитися з нами у житті.

2. Це найбільший біль у світі.

3. Це щось схоже на привида, про кохання всі говорять, але мало хто бачив його на власні очі. 

Всі письменники всіх часів писали романи про любов, створювали захоплюючі сюжети — і трагічні, і щасливі, адже таємниця кохання хвилювала всіх і кожного. Величезне щастя – хоч раз пережити у своєму житті справжнє почуття, а ще більше – прожити з ним усе своє життя. 

Які романтичні романи залишаться у вашому серці та вашій пам’яті назавжди? 

Які книги найкраще описали це неймовірне почуття, коли весь світ, окрім коханого чи коханої, більше не має значення?

1.  Сара Джіо «Бунгало».

Якщо ви захоплюєтесь сучасними романами про кохання – то вам сюди, на острів Бора-Бора у Тихому океані посеред війни… Йшов 1942 рік. Уже будучи зарученою жінкою Енн, головна героїня книги вирушає на острів - працювати медсестрою. І саме тут вона несподівано для себе знаходить справжнє кохання! 

Енн розуміє, що після війни їй доведеться повернутися додому і зробити вибір, але вона живе "тут і зараз" і, забувши про все на світі, вона насолоджується та цінує кожну мить із коханим. Чи буде "хеппі енд" у цій історії? Чи зробила Енн правильний вибір? Прочитайте цей роман – і дізнаєтеся: https://dk-books.com/catalog/3475/.

2. Джон Грін «Провина зірок»

Цей класичний роман вразив весь світ! У 2012 році він потрапив на першу сходинку рейтингів  за версією "Time", "Entertainment Weekly", "New York Times", "Wall Street Journal", "Publishers Weekly" і ще восьми періодичних видань! 

Прониклива історія кохання двох підлітків, невиліковно хворих, які не знають, що чекає їх завтра, не мають майбутнього, і змушені щодня здійснювати подвиг, щоби жити, дихати, любити, знайшла відгук у душах мільйонів читачів.

3.  Гелен Хоанг «Коефіцієнт поцілунку»

Головна героїня цього жіночого роману про кохання – 32-річна жінка Стелла, успішна і прагматична, заможна і … нещаслива. У неї – синдром Аспергера, і їй складно налагодити особисте життя. Тож вона винаймає для інтимних послуг Майкла, чоловіка «за викликом»… Що з цього всього вийде – читайте далі. Попереджуємо – віковий ценз +18!

4. Дара Корній «Зірка для тебе».

Головні герої - Зоряна, Зірка, і  Сергій, Лічозір. Завдяки почуттям, що виникли між ними, молоді люди позбулися самотності, страху, та знайшли себе. «Зірка для тебе» — книга про беззастережне кохання, присмачене чарівною атмосферою Львова та  просякнуте мандрами у часі та просторі.

5. Девід Еберсхоф «Дівчина з Данії».

Це історія про пошуки істинного себе, яка ґрунтується на реальних подіях. У центрі сюжету - подружня пара Ейнара та Герди. Усе чудово, та одного дня чоловік починає розуміти, що жіночого начала у ньому значно більше… Так, він зважується на зміну статі.

Автор розповідає нам не тільки про трагедію Ейнара/Лілі, а й про щирі почуття  його дружини Герди, яка продовжує підтримувати близьку кохану людину попри все, що трапилося. 

Книги про любов – це найпопулярніше у світі чтиво. Немає жодної людини, яка би не мріяла відчути це почуття. Тож поспішайте у Дім книги - https://dk-books.com/catalog/3475/, де ви знайдете найбільший вибір літератури про любов за найнижчими в Україні цінами!