Плануєте перевезення речей, дізнайтеся про правила підготовки речей до транспортування. Незалежно від того, ви приватна особа чи маєте бізнес, вкрай важливо правильно підготувати відправлення до транспортування.

Перш за все, хороша компанія

Основою транспорту, незалежно від того, що ви хочете перевезти, є вибір правильної транспортної компанії CarGoo. Незалежно від того, чи плануєте ви внутрішні чи міжнародні перевезення, транспортні послуги нашої компанії базуються на своєчасності та надійності. Якщо ви хочете відправити свої речі за допомогою кур’єрської компанії, ви можете вибрати перевізника з найбільш підходящою пропозицією.

Якісна упаковка

Водії завжди намагаються закріпити вантаж на задній частині автомобіля, але дуже важливо, щоб речі були добре упаковані та захищені від подряпин чи вм’ятин. Якщо ви хочете відправити окремі предмети, упакуйте їх окремо. Ви можете упакувати їх у картонну коробку та додатково закріпити пухирчастою плівкою, гофро-картоном або стретч-фольгою. Якщо предмет має порожнечі, закріпіть їх чимось на зразок паперу. Усі елементи, необхідні для пакування, такі як плівки, стрічки або аксесуари для обв’язки, можна знайти на сайті.

Хороший розмір упаковки

Вибирайте розмір та форму упаковки в залежності від того, що ви хочете транспортувати. Незалежно від того, чи ви виберете прямокутну картонну коробку, контейнер або піддон, упаковка повинна бути максимально наближена до розмірів товару, який відправляється.

Оптимальний вибір розміру упаковки дозволяє:

  • Захист товару для переміщення - зменшує ризик падіння та удару об стінки упаковки;
  • Зменшення розміру упаковки, отже, менша вартість відправлення;
  • Менше наповнювачів, економія часу та матеріалів.
  • Подбати про належне закриття.

Якщо відправлення відкриється само собою під час транспортування, виною будете ви. У кращому випадку воно потрапить до клієнта відкритим, але також може статися, що вміст розсипається на сортувальній установці. Ви можете вибрати коробки, власні кришки яких будуть приклеюватися навіть без використання пакувальних стрічок. Однак, якщо ви використовуєте коробки з клапанами, кріпильна стрічка є обов’язковою. Найкраще використовувати спеціальні, міцні стрічки.

Відповідне маркування щодо того, як поводитися з відправленням, буде орієнтиром для кур’єра. Також переконайтеся, що адресна етикетка правильно розміщена, бажано на верхній частині упаковки.